Epic Games %33 indirim kuponu kullanılmıyor

Her uygun işlem yaptığında (199 TL üzeri alım) yenilenen bir kod.
Dediğim gibi, ya hata ya da iade yapıldığında kupon iade edilmiyor. Bana hata gibi geliyor.
banada hata gibi geliyor. epic gamesin bu tek kullanımlık olmayan bir kuponu tek kullanımlıkmış gibi görüp kullandığım oyunu ( ki kullan dememe rağmen kullanmayıp 209tl çekmişti karttan 140tl çekmesi gerekirken ) iade edince kuponuda geri vermemesi garip

Bana da hata gibi geliyor. Epic Games'in bu tek kullanımlık olmayan bir kuponu tek kullanımlıkmış gibi görüp kullandığım oyunu ( ki kullan dememe rağmen kullanmayıp 209TL çekmişti karttan 140TL çekmesi gerekirken ) iade edince kuponuda geri vermemesi garip.

Hocam o hata değil hala çözemediyseniz sorunu.

Belki yanlış yere yazıyorum bilmiyorum ama, bende de ödeme işleminde sıkıntı oldu ve kuponum kullanılmış sayılıyor. Desteğe yazdım bekliyorum.

Belki yanlış yere yazıyorum bilmiyorum ama, bende de ödeme işleminde sıkıntı oldu ve kuponum kullanılmış sayılıyor. Desteğe yazdım bekliyorum.

Hocam onun çözümü var.

Hocam onun çözümü var.

Hocam onun çözümü var.

Görmemişim çok teşekkür ederim.

O sorun bence soyle bir defa cozmustum hatirlamiyorum Sepete ekledim kupon eklendi otomatik olarak kredi kartina odeme yapmayi unutmuşum limit yetersizliginden cekmedi bende hesaba para attim tekrar geldim ama uzun surdu sayfayi yeniledim kupon gitmisti yeniden sepete attı bir kac yere baktim megersem o yapicak oldugum alisveris askida kaldigindan ayni oyunu zaten alamadim indirimsiz bile olsa halihazirdaki alisverisinizi tamamlayin diyor ama ortada alışveriş vs yok bi sekikde hallettim ama suanda da ayni sorunu yaşıyorum malesef

O sorun bence soyle bir defa cozmustum hatirlamiyorum sepete ekledim kupon eklendi otomatik olarak kredi kartina odeme yapmayi unutmuşum limit yetersizliginden cekmedi bende hesaba para attim tekrar geldim ama uzun surdu sayfayi yeniledim kupon gitmisti yeniden sepete attı birkaç yere baktim meğerse o yapacak oldugum alisveris askida kaldigindan ayni oyunu zaten alamadim indirimsiz bile olsa halihazirdaki alisverisinizi tamamlayin diyor ama ortada alışveriş vs yok bir sekikde hallettim ama şu anda da ayni sorunu yaşıyorum maalesef.

Bende şu an aynı durumu yaşıyorum bir çözümünü buldunuz mu?

Biraz geç gördüm ama yine de yazayım :D sorun bende de oldu kuponu odeme ekranında seçmemiz lazım
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
yapılışı burada var.

Biraz geç gördüm ama yine de yazayım :D sorun bende de oldu kuponu odeme ekranında seçmemiz lazım
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
yapılışı burada var.

Yeni konular

Geri
Yukarı