Epic Games Kuponunu kullanamayanlar için çözüm

Mucoxz

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Aynı problemi bende yaşamış birisi olarak indirime bu kadar sayılı gün kala oyun almak isteyen ama kupon probleminden oyun alamayan arkadaşlar için kısa bir şekilde çözüm.

Eğer dediğim gibiyse sepetin bu kupon için uygun değil der ama sepetiniz bu kupon için uygundur eğer bu problemi yaşıyorsanız alttaki adımları uygulayabilirsiniz.

1700992260194.png

İlk önce ödeme yap (check out) tıklayınız ardından.

Ardından işaretlediğim kupon kısmındaki buraya tıklayına tıklayınız.

1700992310379.png

Ardından görüntüleye basın.

1700992235937.png

Buradanda bu siparişi iptal et basabilirsiniz.

Bunun sebebi ise kuponlu bir oyun alırken ödeme esnasında vazgeçerseniz geri çıkarsanız kupon bunlarda kalıyor bu sebepden kaynaklanmakta.

Hepinize iyi alışverişler.

Dosya Ekleri

• 1700992290318.png
    1700992290318.png
    159,7 KB · Görüntüleme: 64
Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı problemi bende yaşamış birisi olarak indirime bu kadar sayılı gün kala oyun almak isteyen ama kupon probleminden oyun alamayan arkadaşlar için kısa bir şekilde çözüm.

Eğer dediğim gibiyse sepetin bu kupon için uygun değil der ama sepetiniz bu kupon için uygundur eğer bu problemi yaşıyorsanız alttaki adımları uygulayabilirsiniz.

Eki Görüntüle 2031357

İlk önce ödeme yap (check out) tıklayınız ardından.

Ardından işaretlediğim kupon kısmındaki buraya tıklayına tıklayınız.

Eki Görüntüle 2031360

Ardından görüntüleye basın.

Eki Görüntüle 2031356

Buradanda bu siparişi iptal et basabilirsiniz.

Bunun sebebi ise kuponlu bir oyun alırken ödeme esnasında vazgeçerseniz geri çıkarsanız kupon bunlarda kalıyor bu sebepden kaynaklanmakta.

Hepinize iyi alışverişler.
Kuponu nasıl alacağız?

Kuponu nasıl alacağız?

Kupon zaten otomatik hesabınıza geçiriliyor hocam eğer geçirilmediyse Epic Games ana sayfasına girin mağaza olan ardından. bunada tıklayabilirsiniz direkt https://store.epicgames.com/tr/

1700993242100.png

Epic kuponu yazan yere tıklayın.

1700993209417.png

Bende alındı yazıyor ama sizce alındı yazmıyorsa buraya tıklayarak alabilirsiniz.

Hocamın paylaştığı direkt oraya götürüyor bunu kullanırsanız daha çabuk halledersiniz.

Kuponu kullanarak satin almayi denedim, hesabimdan para cekildi ancak oyunlar gelmedi ve hala sepetimde duruyorlar. Sonra sizin yaptiginiz gibi "Bu siparisi iptal et" dedim ama yine de para geri gelmedi. Bunun cozumu nedir biliyor musunuz?

Kuponu kullanarak satin almayi denedim, hesabimdan para cekildi ancak oyunlar gelmedi ve hala sepetimde duruyorlar. Sonra sizin yaptiginiz gibi "bu siparisi iptal et" dedim ama yine de para geri gelmedi. Bunun çözümü nedir biliyor musunuz?

O farklı bir konu Epic Games mail atabilirsiniz.

Geri
Yukarı