Epic Games 60 TL'lik hediye kuponu

Kupon sadece 79.99₺ ve üzeri harcamalarda geçerli oluyor. Yani çok istediğiniz bir oyun yoksa gereksiz diyebileceğim bir kupon.

Steam ile yolumuza devam :D
Nasıl gereksiz, anlamadım. Neredeyse "ben 10 Liralık oyun satın alacağım, kalan 50 Lirayı hesabıma yatırsınlar" diyeceksin. :) 60 Liralık kupon verip sadece 80 Lira harcama beklemeleri bile oldukça düşük olmuş.

AC: Origins, AC: Odyssey, Red Dead Redemption 2 ve Metro Exodus. Bu kuponu en ideal olarak bu oyunlar için kullanmak olur diye düşünüyorum.

Oyunu indirimli fiyata alacağıma, kuponu seçtiğim halde indirimsiz şekilde almış. Şimdiden iade yolu gözüktü sanırım..

Hiç sevmediğim Epic Games'e yazın yaptığı indirimlerle ve dağıttığı güzel bedava oyunlarıyla ısınmaya başlamıştım. Fakat bu kupon ve indirimlerle kesinlikle Steam'in önüne geçmiş durumda. Her zaman aynı indirimleri yapan Steam'e böyle bir rakip gelmesi harika oldu gerçekten. Bu durum bizim işimize geliyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı