Epic Games açığını buldum

Renk bilindiği gibi dün maviydi ve Skylines geldi. Sky ne demek, gökyüzü demek. Gökyüzü hangi renk, mavi. Gördüğünüz gibi bugün de turuncuydu. RDR 2 olma ihtimali var çünkü onda hafif turunculuk var. Siz de turuncu oyunları biliyorsanız ve tahmin edebileceğiniz düşünüyorsanız yorumlarda belirtin.
Şuan iyi sallamışsınız oyun o değil çünkü. Renklerin yanında simgelerde var zaten bugün testere vardı. Saati veya günü ileri alınca da oyunu görebiliyorsunuz ayrıca.

Arkadaşlar şimdi 3. oyunu ne olacağını tahmin elimizde tek kaynak var saati ileri alıp siteden mor olan fotorafı bulalım içinde ne var çekiç, yüzük, çekiç yüzük çekiç ile bir kuyumcuya gidip soygun yapıp yüzükleri alırsın ve bunu gösteren oyunu bulalım ben bunu buldum fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

1608313824905.png

Arkadaşlar şimdi 3. oyunu ne olacağını tahmin elimizde tek kaynak var saati ileri alıp siteden mor olan fotorafı bulalım içinde ne var çekiç, yüzük, çekiç yüzük çekiç ile bir kuyumcuya gidip soygun yapıp yüzükleri alırsın ve bunu gösteren oyunu bulalım ben bunu buldum fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Eki Görüntüle 788299
Ben sevinirim bu arada.

Yeni konular

Geri
Yukarı