Teşekkürler Epic Games!

Yok ciddiyim ben. Koleksiyon yapmayı severim.

Koleksiyon yine yapın hobi olarak. Bunu göstermek istemek koleksiyon yapma isteği değil, hava atmak istemektir. He dersiniz ki "ben hava atmayı seviyorum", hangi açıdan baktığınızı görmüş oluruz. Ama tutup da "200 lira oyuna vermişim göstermek istiyorum tabii" diyip "koleksiyon yapmayı seviyorum" derseniz açıkçası yalan söylemiş olursunuz.

Neyi Güzel? Normal Bir Başlangıç özelliğini 2 yıl sonra getirmeleri mi güzel?

Önemli bir şeyi kaçırıyorsun dostum. Epic Games Launcher'ı ilk olarak Fortnite için geldi. Diğer oyunlar daha sonra geldi. Adamların asıl amaçları şahşahalı bir arayüz değildi ve yeni yeni diğer oyunları eklemeye devam ediyorlar. Ayrıca oyunları orijinal Steam tekelini ortadan kaldırıyor. Rekabet yaratıyor. Normal indirimler yapıp üstüne kupon veriyor oyun aldıkça yeniden kupon veriyor. Düşünsene hem RDR2 hem cyberpun gibi oyuna 300TL vermek yerine 1150TL falan veriyorsun. Oyun oynarken bilgisayarı da kastırmıyor. Ne yani Epic Games açar açmaz açılmasını mı istiyorsun? Zamanından kaybettiğini düşünüyorsan hiç oyun oynama git kitap falan oku hem zamanın gitmez hem bir şeyler öğrenirsin he?

Önemli bir şeyi kaçırıyorsun dostum. Epic Games Launcher'ı ilk olarak Fortnite için geldi. Diğer oyunlar daha sonra geldi. Adamların asıl amaçları şahşahalı bir arayüz değildi ve yeni yeni diğer oyunları eklemeye devam ediyorlar. Ayrıca oyunları orijinal Steam tekelini ortadan kaldırıyor. Rekabet yaratıyor. Normal indirimler yapıp üstüne kupon veriyor oyun aldıkça yeniden kupon veriyor. Düşünsene hem RDR2 hem cyberpun gibi oyuna 300TL vermek yerine 1150TL falan veriyorsun. Oyun oynarken bilgisayarı da kastırmıyor. Ne yani Epic Games açar açmaz açılmasını mı istiyorsun? Zamanından kaybettiğini düşünüyorsan hiç oyun oynama git kitap falan oku hem zamanın gitmez hem bir şeyler öğrenirsin he?

O'nun adı rekabet değil, onun adı tekerlek, son çıkan metro oyununu milyonlarca dolar verip kendi platformlarına getiriyorlar, karları ne? 0, Steam metro 1 hafta kaldı ve o 1 hafta da Epic Store'daki satış rakamlarını geçti.
Normal bir başlangıç dediğin ne? Ve neyi kötü bayağı güzel.
Neyi güzel ben sana soruyorum, Cevabın 'Bedava oyunlar veriyorlar' olacak ise hiç yazma daha iyi.

O'nun adı rekabet değil, onun adı tekerlek, son çıkan metro oyununu milyonlarca dolar verip kendi platformlarına getiriyorlar, karları ne? 0, Steam metro 1 hafta kaldı ve o 1 hafta da Epic Store'daki satış rakamlarını geçti.

Neyi güzel ben sana soruyorum, Cevabım 'Bedava oyunlar veriyorlar' olacak ise hiç yazma daha iyi.
Kötüleyen sensin bende sana neyinin kötü olduğunu soruyorum. Çok güzel indirimleri var ve ücretsiz oyun veriyorlar o onların bir özelliği neden söylemeyeyim? Ve kütüphanesi Steam'ınkinden güzel.

Neyi güzel ben sana soruyorum, Cevabın 'Bedava oyunlar veriyorlar' olacak ise hiç yazma daha iyi.
Verecek cevap bulamayıp "hahaha" atman daha komik :D :D

Kötüleyen sensin bende sana neyinin kötü olduğunu soruyorum. Çok güzel indirimleri var ve ücretsiz oyun veriyorlar o onların bir özelliği neden söylemeyeyim? Ve kütüphanesi Steam'ınkinden güzel.

İstek listesi, incelemeler mesela. Ücretsiz oyun mu? Verdikleri şeylerin %80'i ya daha önceden verdikleri şeyler ya da salak salak oyunlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gözükse ne olacak "AAA bu adam zengin iş şöyle böyle oyunları var" dedirtmeye çalışıyorsanız sizin gibileri anlamıyorum. Oyun bana göre bir felsefe. Benim onu orijinal olarak oynayıp oynamadığım bakarım. İnsanların benim kaç saat oynadığımı görmeleri için değil.

Ben koleksiyon yapmayı seviyorum yani Steam'de böyle güzel serileri, efsaneleşmiş oyunları kütüphanemde bir arada görmek hoşuma gidiyor. Bunu ister şov yapmak olarak algılayın ister algılamayın. Benim için kimin benim hesabımla ilgili ne düşündüğü çok da önemli değil zaten.

Kütüphanesi Steam'ınkinden güzel.

Hocam Epic Games'in Launcher'ı hiçbir şekilde Steam'den daha iyi olamaz, tamam fırsatları falan daha iyi ama arayüz konusunda Steam Epic'ten çok daha önde. Epic'te sürekli Launcher problem yaşatıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı