Çözüldü Epic Games açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

balkuru

Femtopat
Epic Games'i indirdim kurdum fakat ne yaparsam açamadım. Sildim tekrar yükledim, Direct X'i önceki çözümlerdeki gibi denedim yine olmadı daha sonra PC'yi yeniden başlattım ama ne yaparsam olmadı. Uygulama başlamıyor bile. Lütfen acil yardım. Şimdiden teşekkürler.

Epic Games'i indirdim kurdum fakat ne yaparsam açamadım. Sildim tekrar yükledim, Direct X'i önceki çözümlerdeki gibi denedim yine olmadı daha sonra PC'yi yeniden başlattım ama ne yaparsam olmadı. Uygulama başlamıyor bile. Lütfen acil yardım. Şimdiden teşekkürler.
Hangi internet sağlayıcısını kullanıyorsunuz. Şu anda dünden beri genel olarak yurtdışı bağlantılarında hata alan kullanıcılar var. Örneğin KABLONET.

Hangi internet sağlayıcısını kullanıyorsunuz. Şu anda dünden beri genel olarak yurt dışı bağlantılarında hata alan kullanıcılar var. Örneğin Kablonet.

Bir fikrim yok ama TTNET kullanıyorum. Hızlı internet paketini.

Epic Games açılmıyor. Hata raporu bu. Bir hareketlenme bile olmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçen sefer GTA V bedava olduğunda da aynı hatalar alınıyordu. Şirketin yaptığı açıklama ise hizmetin kesintili olarak bölge bölge verileceğine dairdi. Yeniden kurulum yapabilir veya biraz bekleyebilirsiniz. Daha 24 Eylül'e kadar vaktiniz var ne de olsa.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı