Çözüldü Epic Games "Bağlantıda sorun yaşıyoruz gibi görünüyor" Kurulum Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BaSSic

Centipat
Daha fazla  
Yaklaşık 1-2 haftadır Epic Games'ten bu hatayı alıyorum. Anti virüsümü devre dışı bıraktım, modemi aç-kapa yapıp üstüne resetledim, görev yöneticisinden görevini sonlandırıp arkada çalışmadığından emin oldum, silip yükledim, güvenlik duvarını devre dışı bıraktım fakat ne yaparsam yapayım bu hatayı aşamıyorum.

epic sorun.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Soyler misin bro nasıl çözdün.

Bende sorun sadece Epic Games'de değildi, bazı siteler de açılmıyordu, TTNET'i arayıp sorunu söyledim, oradan bir şeyler yaptıklarında düzeldi. Hala da ara ara bazı sitelere bağlanamadığım sorunlar yaşıyorum arayınca düzeliyor.
Bende aynısını alıyorum ne yapacağız Allah bilir bilen de yok belli oldu.
Buldum hatta kendim eğer hala sorunu yaşayan varsa buraya yazsın garanti çözümünü vereyim aynı bu fotoğraftaki hata gibi arkadaşlar.

Son düzenleme:

Bende sorun sadece Epic Games'de değildi, bazı siteler de açılmıyordu, TTNET'i arayıp sorunu söyledim, oradan bir şeyler yaptıklarında düzeldi. Hala da ara ara bazı sitelere bağlanamadığım sorunlar yaşıyorum arayınca düzeliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Ben Epic Games hatalı olanından boş bir ini dosyası buldum Engine yaptım Engine'de yazan yazıları kopyalayıp oradan aldığım dosyayı Engine yazdım içinede Engine'de yazanları koydum onu farklı bir klasöre aldım sonra sildim o epiği çünkü içinden bir ini dosyasını aldım bunu da yapamazsın tekrar indirdim bende Engine dosyası eksik olduğu için aynı hatayı verdi ama ben eski epiğin bir dosyasını Engine'ye cevirdiğim için o klasörden onu aldım bu epiğin eksik Engine yazan yerine koydum tamamlandı açıldı sorun falan kalmadı.

Karışık anlattım çünkü 1 sene önce yaşamıştım eğer anlamadıysan bir şeyler denerim buraya yaz.

Geri
Yukarı