Epic Games Bahar İndirimlerinden hangi oyunları aldınız?

alquo

Centipat
Daha fazla  
Selam forum halkı! Epic Games bahar indirimleri sizce de iyi değil mi? Steam'de kaç TL olmuş oyunlar ya?

Hangi oyunları almadan geçmeyelim sizce? Hangi oyunları aldınız/tavsiye edersiniz?

Ben HADES'i de alacağım, oyunu övgüler bi bakayım dedim. Kendini yenileyen bir oyunmuş ve Yunan mitolojisi de varmış belki bir şeyler daha öğreniriz bundan. İlk defa bu tarz bir oyun deneyeceğim sistemi de düşük.

Bir de klasik olan oyunları denemeyi düşünüyorum işte; Outlast, Alan Walker falan. Zaten biri 5 diğeri de 20 TL.

Birkaç indie oyuna daha bakacağım.

Selam forum halkı! Epic Games bahar indirimleri sizce de iyi değil mi? Steam'de kaç TL olmuş oyunlar ya?

Hangi oyunları almadan geçmeyelim sizce? Hangi oyunları aldınız/tavsiye edersiniz?

Ben Hades'i de alacağım, oyunu övgüler bir bakayım dedim. Kendini yenileyen bir oyunmuş ve Yunan mitolojisi de varmış belki bir şeyler daha öğreniriz bundan. İlk defa bu tarz bir oyun deneyeceğim sistemi de düşük.

Bir de klasik olan oyunları denemeyi düşünüyorum işte; Outlast, Alan Walker falan. Zaten biri 5 diğeri de 20 TL.

Birkaç indie oyuna daha bakacağım.

Hiçbir şey almadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı