Epic Games Bannerlord ne zaman indirime girer?

SimonFive

Picopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3060 12GB - AMD RYZEN 7 5800X
16GB RAM- 586 SSD
Arkadaşlar Bannerlord alayım dedim çok pahalı şu anki fiyatı bana göre. Epic Games'in ilkbahar indirimi olacakmış, sizce oyun indirime girer mi? Girersede Max ne kadar olur? Veya oyunu indirim beklemeden alayim mi? İyi günler.

Arkadaşlar Bannerlord alayım dedim çok pahalı şu anki fiyatı bana göre. Epic Games'in ilkbahar indirimi olacakmış, sizce oyun indirime girer mi? Girersede Max ne kadar olur? Veya oyunu indirim beklemeden alayim mi? İyi günler.
Ya indirime girer ya da indirime girmez kupon verir ama eğer geçen indirimde ki gibi bir çılgınlık yaparsa oyun indirimi + kupon verir. Ben beklemenizi tavsiye ederim, Şubat ayının bitmesine az kaldı. Yakın zamanda indirim gelir. Hatta beğendiğiniz oyun var ise liste yapmaya başlayın. Belki sadece şu andaki bannerlord fiyatına bir kaç oyun daha alabilirsiniz.

Yani indirim döneminde indirime ek %33 kupon da verilirse 250-300 gibi bir fiyata alma şansınız olabilir, şu anda 550 TL. Ama tabi indirim dönemine kadar yine zam gelirse oyuna onu bilemem.

Geri
Yukarı