Epic Games, "Başarımlar" özelliğini getirdi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Programın arayüzünü hala felaket olarak görsem de güzel bir hamle, kabul ediyorum.

Steam'ın parmağını oynatmayacağı güncelleme.

Onun yerine daha kullanışlı özellikler getirebilirler. Mesela geçende oyun dosyalarını farklı bi diske taşımam gerekti ama öyle bir opsiyon bile yoktu hatta dosya konumunu görüntülemek bile yok launcherda.
Hatta dosya konumunu bulup taşıyınca da oyunun launcherda yüklü gözükebilmesi icin 10 dk uğraşmak gerekiyor.

Adamlar ne yapsa batıyor ülkeye arkadaş. Siz nasıl insanlarsınız anlayamıyorum. Başarımlar yok, arayüz çöp diyorlardı. Başarımlar geldi hala memnun kalmayanlar var. Bahane bulmaktan bıkmadınız mı artık? Nedense geneli para verdikleri oyunun ücretsiz olduğunu görüp ağlayan insanlardan oluşuyor. Memnun kalmayı öğrenin be artık. Evet Launcher kötü ama yavaş yavaş düzeltiyorlar. Bu başarım olayını Steam yeni getirmiş olsa memnun kalmayan kimse olmazdı. Sadece arayüze kötü diyen arkadaşlar üstüne alınmasın bu arada. Benim lafım başarımlardan memnun olmayıp, boş boş bahane bulan insanlara.

Adamlar ne yapsa batıyor ülkeye arkadaş. Siz nasıl insanlarsınız anlayamıyorum. Başarımlar yok, arayüz çöp diyorlardı. Başarımlar geldi hala memnun kalmayanlar var. Bahane bulmaktan bıkmadınız mı artık? Nedense geneli para verdikleri oyunun ücretsiz olduğunu görüp ağlayan insanlardan oluşuyor. Memnun kalmayı öğrenin be artık. Evet Launcher kötü ama yavaş yavaş düzeltiyorlar. Bu başarım olayını Steam yeni getirmiş olsa memnun kalmayan kimse olmazdı.
Yavaş yavaş mı? Launcher'ı ilk indirdiğimde de kasıyordu, hala kasıyor. Düzelme falan göremedim ben.

Bedava oyun vererek kullanıcı sayısını katladı. Zaten Fortnite gibi bir oyunu barındırıyor.
Kullanıcı sayısı önemli değil, bedavacılardan kaç tanesi oyun satın alıyor? Büyük çoğunluğu sadece bedavasını alıp geçiyor. Bu şekilde Steam'in yanına yaklaşamazdı.

Keşke şu linux işinide halletseler. Linux da çalışan oyunları client yukleyemedigimiz için oynayamiyoruz. Ama güzel bir hamle olmuş. Devamı gelir diye tahmin ediyorum.

Yavaş yavaş mı? Launcher'ı ilk indirdiğimde de kasıyordu, hala kasıyor. Düzelme falan göremedim ben.
Launcher bende de kasıyor. Sorunlu bir Launcher'ları var zaten bunu inkar etmedim ben. Zamanla düzeleceğini düşünüyorum. Koca Epic Games'den bahsediyoruz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı