Epic Games Store Kendini Aşıyor!

Ücretsiz oyunlar dağıtarak oyuncuların kalbini kazanmaya devam eden Epic Games Store artık sadece oyun platformu olmayacağını düşündüren açıklamalarda bulundu.

Epic Games Store Kendini Aşıyor!.jpg

Epic Games Store'a Spotify Geldi!​

300 Milyon kullanıcısı olduğu bilinen çevrimiçi dijital oyun dağıtım platformu Epic Games Store rakipleri Steam ve GOG'a karşı farklı bir adım attı. Bugünden Epic Games Store'da müzik ve podcast dinleme uygulaması olan Spotify yer almaya başladı.. Epic Games'in bu hamlesiyle sadece oyun değil farklı uygulamaları de içinde barındıran Microsoft Store veya App Store gibi evrensel çevrimiçi mağaza olma yolunda ilerlemek istedikleri aşikar. Firma platforma süreç içerisinde çok daha fazla uygulamanın geleceğini de belirtmekle birlikte geliştiricilere gelir paylaşımında daha avantajlı olacaklarının sinyalini de verdi. Bu sayede sadece oyun platformlarına değil oyunlar ve uygulamalar sunan diğer evrensel tipteki tüm mağazalara karşı bir rakip olacakları anlamına geliyor. Sizce başarılı olabilirler mi?

Epic Games Store Kendini Aşıyor!2.png

İnanmayın, tutan mı var? Hiçbir sebep yokken Epic üzerinden bedava oyun bile almıyorsunuz 🤣

İstediğiniz platformu kullanmakta özgürsünüz ama şu söylediklerinizin bir manası yok gerçekten.
Bende olan oyunları verdikleri için almıyorum. Ayrıca Detroid, heavy Rain ve Beyond Two soulsu almıştım Epic üzerinden.

Kullandığım oluyor Epic Games'i ama güvenim yok kısaca.

1608299198558.png

1608299210079.png

Ya Allah aşkına göz var nizan var girip bir daha baktım. Steam'in tasarımına da güzel demessin. Oturmuş bir sistem tamam ama tasarım cidden mi ya. Bir de renk demişiniz. Vay anasını ne kadar renkli ya.
Bende olan oyunları verdikleri için almıyorum. Ayrıca Detroid, heavy Rain ve Beyond Two soulsu almıştım Epic üzerinden.

Kullandığım oluyor Epic Games'i ama güvenim yok kısaca.
Eee 10 liradan fazlaya almışsınız işte AAA oyun. Neden boş yapıyorsunuz?

Eki Görüntüle 788049

Eki Görüntüle 788050

Ya Allah aşkına göz var nizan var girip bir daha baktım. Steam'in tasarımına da güzel demessin. Oturmuş bir sistem tamam ama tasarım cidden mi ya. Bir de renk demişiniz. Vay anasını ne kadar renkli ya.

Alışılmış tasarımı olduğundan güzel geliyor olabilir. Steam'in tasarımı bu konuda standart haline getirilmiş gibi sanki.

Eki Görüntüle 788049

Eki Görüntüle 788050

S*çt*m sıvıyorum. Harbi güzel boş yaptım.

İki platformda iyi Epic Games'in uygulaması biraz daha iyi çalışsa daha iyi.

Eki Görüntüle 788049

Eki Görüntüle 788050

1608299438423.png

Screenshot_1.jpg
Screenshot_1.jpg

Biri Steam'in tasarımına birşey mi dedi? Duyamadım da.

Gayet güzel.

Hocam etmeyin böyle de kullanmazsınız ya. :D Dünyada bunu böyle kullanan olduğuna ben inanmıyorum. SteamOS kullananlar belki bunu zorunlu kullanıyordur o ayrı. İsteyerek kullanan olduğunu düşünmüyorum PC'de.
Benim bildiğim bu tasarım sadece Steam Link ile bağlandığında açılıyor. Öyle değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı