Epic Games Bilgisayarı Kapatıp Açınca İndirme Sorunu

Ya biri bana bu konuda %100 olarak kesin bir cevap verebilir mi?
GTA 5 indiriyorum PC kapansa indirilenler silinir mi?

Merhabalar, ben de aynı şekilde GTA V indiriyorum bilginize. Bugün özel olarak denedim bu soruyu cevaplamak için. İndirmede 3 GB'ta iken, indirmeyi duraklatma ve iptal etme butonlarının olduğu yerden çarpıya basarak iptal et dedim ve Epic Games'den çıkış yaptım. Sağlama almak için de bilgisayarı yeniden başlattım. Kısacası bir sorun çıkmadı 104 GB vardı ilk indirirken ve bilgisayarı yeniden başlattığımda 101 GB indirmeye başladı. Bilgisayarınızı direkt olarak kapatmayın tavsiyem önce indirmeyi duraklatın, daha sonra iptal edin ve Epic Games'den çıkıp bilgisayarı kapatabilirsiniz. Bir sorun bende çıkmadı sizde de çıkacağını düşünmüyorum, iyi günler :).

biraz önce 69 GB'ı inmiş olan gta 5 in indirme hızını göremediğim için ve yavasladığını düşünüerek riske girdim ve yükleme devam ederken PC yi yeniden başlat dedim. Daha sonra pc acıldığında tekrar epic games girdim ve Gta 5 tekrar indire bastığımda devam et yazısı cıktı. Kaldığım yerden devam ediyor. Normalde 104 gb olan oyunun 70 gb'ı indirdiğim için oyunun tüm boyutunu 34 GB olarak gösteriyor. Yani siz 50 gb lık oyun inndirirken % 50 si tamamlandığında pc yeniden başlatıp tekrar indirmeye devam et derseniz bu sefer oyun 25 gb olarak gözükecektir. Ama bunda bir sorun yok

Geri
Yukarı