Epic Games Bilgisayarı Kapatıp Açınca İndirme Sorunu

diğer yorumlarımda bende diyorum bunun komik ve saçma olduğunu 3 yıldır epic kullandığım için garip geliyo bende böyle şeyler hiç olmuyordu. ki hala diyorum bir beklenti dışı olay oldu diyelim sınavında çalışmadığın yerden geldi bunun yüzünden kötü not aldın cidden kötülenmeyi hak ediyor musun? yoksa onun yerine kendini mi geliştirmek daha iyi olur. olur böyle şeyler türkiye altyapısını biliyorsunuz zaten
Türkiye altyapısıyla ne ilgisi var anlamadım. Diğer dediklerine gelirsek daha trafiği kaldıracak serverları yok adamların.
ki hala diyorum bir beklenti dışı olay oldu diyelim sınavında çalışmadığın yerden geldi bunun yüzünden kötü not aldın cidden kötülenmeyi hak ediyor musun?
Bunun kadar kötü bir örnek görmedim. Resmen Epic' in hatalarını özetlemişsin. Sınavda işlenmeyen konu çıkmaz, çünkü öğretmenler MEB' in kazanımları ve derslerinden dışarı çıkamaz. Eğer hazırlıklı değilsen, kaybedersin ;).

Türkiye altyapısıyla ne ilgisi var anlamadım. Diğer dediklerine gelirsek daha trafiği kaldıracak serverları yok adamların.

Bunun kadar kötü bir örnek görmedim. Resmen Epic' in hatalarını özetlemişsin. Sınavda işlenmeyen konu çıkmaz, çünkü öğretmenler MEB' in kazanımları ve derslerinden dışarı çıkamaz. Eğer hazırlıklı değilsen, kaybedersin ;).
işlenmeyen demedim çalışmadığın dedim neyse uğraşmıcam
ki türkiye altyapısı çok alaka yabancılar birkaç saat giremediler bizim internetler çöküyodu hatırlıyorum gece 2 de internet çöktü benim epice yığıldıklarından

Ya biri bana bu konuda %100 olarak kesin bir cevap verebilir mi?
GTA 5 indiriyorum PC kapansa indirilenler silinir mi?

Kardeşim sen sağ alttan güçe gir oradan diğer güç seçenekleri.
Sol taraftan uyku moduna ne zaman geçecek ayarlayın,
Bölümü var oradan onu kapat hepsini merak etme elektirik gitmediği sürece sıkıntı yok .D.

Allah belasını versın Epic gamesin uzun lafın kısası. 85 gb indirmiştim elektrikler gitti ve bütün indirme sıfırlandı. Bir sövmüşüm bir sövmüşüm epic gamesi bir silişim var.... Analarını bacılarını beleş sunsalar elimi sürmem artık. Allah belasını versin. Steam'ın yanına gelemezler... gelemeyeceklerr.... .1!1!!!!!!

Bir anda elektrikler gidince RAM sıfırlanır o anda haliyle HDD gecen veriler silinir indirme iptal olur ama laptop varsa pili bitip kapansa tekrar açtığınızda çalışmaya devam eder.

Geri
Yukarı