Epic Games çok zeki

Arkadaşlar Epic batmaz rahat olun, sadece Fortnite'ın oyun içi satın alımlarıyla dünyanın cirosunu yapıyor. Dünyaya bedava verdiği 3-5 oyun koymaz onlara. Bir kere Epic Games'in arkasında oyun dünyasını domine eden Tencent var, örnek verdiğim Fornite'ı saymasam bile.
Batmayacağı belli zaten. Bu arada bedava oyun vermekle oyuncu bağlanmaz dediniz ya bence bağlanır. Mesela ben oyulara para vermek istemiyorum. EPİC games bana veriyor ve ben istediğimi oynuyorum. Ama Steam de öyle değil. Steam den soğudum gerçekten.

Batmayacağı belli zaten. Bu arada bedava oyun vermekle oyuncu bağlanmaz dediniz ya bence bağlanır. Mesela ben oyulara para vermek istemiyorum. EPİC games bana veriyor ve ben istediğimi oynuyorum. Ama Steam de öyle değil. Steam den soğudum gerçekten.
Siz aslında Epic Games'e bağlanmıyorsunuz. Onu size bedava oyun veren bir araç olarak görüyorsunuz ve bu işinize geldiği için ona bağlanmış gibi hissediyorsunuz. Aslında bunun adı karşılıklı çıkar ilişkisi. Hem siz hem onlar kazanıyor ama bu bağlanma değil çıkar ilişkisi.

Ben tam tersine paramla aldığım oyunlara bağlanıyorum. Epic istediği kadar bedava versin, oyunu alır keyfime bakarım ama beleş oyun veren firmaya bağlanmam.

Siz aslında Epic Games'e bağlanmıyorsunuz. Onu size bedava oyun veren bir araç olarak görüyorsunuz ve bu işinize geldiği için ona bağlanmış gibi hissediyorsunuz. Aslında bu karşılıklı çıkar ilişki gibi bir şey.

Ben tam tersine paramla aldığım oyunlara bağlanıyorum. Epic istediği kadar bedava versin, oyunu alır keyfime bakarım ama beleş oyun veren firmaya bağlanmam.
Bağlanıyorum zaten ama en azından farklı oyunlar elime geçiyor. Bunlar da bu oyunları illegal yolla vermiyor. Ama EPİC games i eskisinden daha çok önemsiyorum. Dediğin gibi karşılıklı çıkar ilişkisi.

Yeni konular

Geri
Yukarı