Zeki misin?

Ne kadar zekisin?

• Oy verenlerin toplamı
    348
3-4. sınıfta 122IQ çıkmıştım. Yani o zaman öyleydim, şimdi pek değilim. Oyunlarda tek kişilik ordu nasıl kurulur diye strateji yapmak için 2-3 saat uğraştığımı bilirim.

Ufak bir operasyonla aldırayım dedim. Doktor; "Neyi alacağım? Yok ki" dedi. Dedim; "Sağolun doktor bey, beni bir masraftan kurtardınız", "Önemli değil" dedi, "hayırlı işler" dedim.

Ortalamanın bayağı üstündeyim. Bu arada arkadaşlar IQ seviyesiyle ders notlarının alakası yok saçmalamayın lütfen.
50 ortalamalı konuştu.
Ders notlarına göre çok zekiyim ama bunun kıstas olduğunu düşünmüyorum. Ha gene okuldaki en zeki öğrenci olduğumu düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
50 ortalamalı konuştu.

Kanka her okul konularında şu tarz yorumlar atıyorsun. Ortalamamın 50 olduğu kanısına nereden vardın? Bizim okulda da dersleri +90 olan bir çocuk vardı ama 2 dakikada arkadaşlarla oltaya getirirdik kandırırdık. Şu tarz "50 ortalamalı konuştu" tarzında yorumlar yapıp da kendini küçük düşürmeye çalışma. Yalnızca çevrendekileri güldürüyorsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka her okul konularında şu tarz yorumlar atıyorsun. Ortalamamın 50 olduğu kanısına nereden vardın? Bizim okulda da dersleri +90 olan bir çocuk vardı ama 2 dakikada arkadaşlarla oltaya getirirdik kandırırdık. Şu tarz "50 ortalamalı konuştu" tarzında yorumlar yapıp da kendini küçük düşürmeye çalışma. Yalnızca çevrendekileri güldürüyorsun.
Tamam işte ne güzel gülüyorsun? Zaten "notlar zeka ölçütü kıstas değil" dedim sana öyle deme sebebim seni sinir etmek.

Yeni konular

Geri
Yukarı