Epic Games Control Save dosyasını görmüyor

LuciFeriaNx

Hectopat
Başlıktan da kısmen anlaşılacağı üzere Epic Games Control isimli oyunu oynuyordum. Dün tekrar oyuna girdiğim zaman Cloud ile eşitleme yapamadı sanırım Save dosyasını ve ilerlemem de silindi. Kaldığım yerden devam etmek istiyorum ancak paylaştığım ekran görüntüsünden de anlaşılacağı üzere devam edemiyorum. Ok'a tıklayıp devam ettiğimde ise devam etme seçeneği gelmiyor menüye. Yeni oyup açabiliyorum. Save dosyam kaydedilmiş midir veya geri getirilebilir durumda mıdır acaba?​

Save sorunu.png

başlıktan da kısmen anlaşılacağı üzere Epic Games Control isimli oyunu oynuyordum. Dün tekrar oyuna girdiğim zaman Cloud ile eşitleme yapamadı sanırım Save dosyasını ve ilerlemem de silindi. Kaldığım yerden devam etmek istiyorum ancak paylaştığım ekran görüntüsünden de anlaşılacağı üzere devam edemiyorum. Ok'a tıklayıp devam ettiğimde ise devam etme seçeneği gelmiyor menüye. Yeni oyup açabiliyorum. Save dosyam kaydedilmiş midir veya geri getirilebilir durumda mıdır acaba?​

Eki Görüntüle 829909

Dosya doğrulama yapın oyuna.

Enis Kirazoğlu da bu sorunu yaşamıştı. Save dosyanız duruyorsa, dosyanın ismi control_save_files yerine control save files ise control_save_files olarak değiştirin.

Dosya doğrulama yapın oyuna.
Malesef doğrulama da yaptım. Manuel eşitleme de yaptım olmadı. Olan tek şey. Türkçe yamanın silinmesi oldu.

Enis Kirazoğlu da bu sorunu yaşamıştı. Save dosyanız duruyorsa, dosyanın ismi control_save_files yerine control save files ise control_save_files olarak değiştirin.
Oyunun save dosyalarını bile bulamıyorum ki nereye kaydettiğini. İnternette mevcut kayıt yerlerine baktım ancak bende o şekilde klasörler bulunmuyor.

Şu linkteki çözüm ile kısmen de olsa belli bir ilerlememi geri getirebildim ancak son kaldığım yeri getiremedim malesef. Yapacak bir şey yok başka. Biraz sinirimi bozsa da devam edeceğiz bu noktadan.​

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı