Epic Games - Creature in the Well - Arch Linux

@deleted kardeşimizin de tavsiyeleriyle MangoHud aracını da kurdum. Böylelikle kaç FPS aldığım yazmaktadır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mangohud daha fazla bilgi gösterebiliyor, GOverlay programını kurup ayarlarını yapabilirsiniz.
Lutris kullanıyorsanız Mangohud seçeneğini işaretlemeniz yeterli, oyun içinde shift+f12 tuşları ile açıp kapatabilirsiniz.

Ekran Görüntüsü 2021-06-26 04-12-39.png

Ekran Görüntüsü 2021-06-26 04-12-51.png

Ekran Görüntüsü 2021-06-26 04-14-29.png

Mangohud daha fazla bilgi gösterebiliyor, GOverlay programını kurup ayarlarını yapabilirsiniz.
Lutris kullanıyorsanız Mangohud seçeneğini işaretlemeniz yeterli, oyun içinde shift+f12 tuşları ile açıp kapatabilirsiniz.

Eki Görüntüle 1083853
Eki Görüntüle 1083854
Eki Görüntüle 1083855
Yok lutris kullanmıyorum fakat github da kullanım klavuzunu okudum sizin de dediğiniz gibi daha fazla bilgi gösterebiliyormuş (ram, vram kullanımı, bit hızları ve sıcaklık değerleri gibi). Ben de github klavuzuna göre /.config/mangohub/mangohub.conf/ adında bir dosya oluşturup görmek istediğim değerleri kanfigüre ettim ve başarılı bir şekilde çalıştı. Ama Goverlay i de merak ettim şimdi denerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı