Epic Games - Crysis Remastered başlatılamıyor

İşletim sistemi
Windows 10

grizzlies

Decapat
Daha fazla  
İndirimle ve kuponla bu oyunu dün aldım ve bugün yükledim.

'Başlat' diyorum. Çalıştırılıyor... yazısı 3-5 saniye gözüktükten sonra başlatılmadan tekrar 'Başlat' haline dönüyor. Oyun hiçbir şekilde açılmıyor. Görev yöneticisinde de açılmıyor işin garip tarafı.

İlk defa bir oyunda 2 eklenti yazan bir şey gördüm. Bu oyunu kafayı yemeden ve iade etmek durumunda kalmadan nasıl çalıştırabilirim?
Buradaki 2 eklenti nedir?

Adsız.png

Elle DLL atmış mıydınız hiç?

C:\Program Files\Epic Games\CrysisRemastered\Bin64\CrySystem.dll

Bu konumdaki dosyayı masaüstüne taşıyın (orada kalmasın yani). Sonra dosya bütünlüğü doğrulaması yapın.

Elle DLL atmış mıydınız hiç?

C:\Program Files\Epic Games\CrysisRemastered\Bin64\CrySystem.dll

Bu konumdaki dosyayı masaüstüne taşıyın (orada kalmasın yani). Sonra dosya bütünlüğü doğrulaması yapın.

Elle DLL hiç dosya konumuna ekleme yapmadım. Dediğiniz dll dosyası dediğiniz dizinde yok.

Adsız.png

Bu oyunu oynayamayacağım galiba :D

Raporda zaten bu dosya oluşturulmaya çalışılıyordu. Ben de tam oluşturulmadığını düşünmüştüm. Dosya doğrulaması bu dosyayı kurmalı aslında.

En kötü oyunu silip yüklemeyi deneyin. Onun dışında bir fikrim yok maalesef.

Raporda zaten bu dosya oluşturulmaya çalışılıyordu. Ben de tam oluşturulmadığını düşünmüştüm. Dosya doğrulaması bu dosyayı kurmalı aslında.

En kötü oyunu silip yüklemeyi deneyin. Onun dışında bir fikrim yok maalesef.

Doğrulamayı kaç defa yaptım hatırlamıyorum. Oyunu 2. kez yükleyişim. Sağlık olsun, uğraştığınız için teşekkürler.

Merhabalar aynı sorunu bende yaşamaktayım. Aşağıdaki linkte bulunun yol ile çözüm elde ettim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı