Epic Games - Crysis Remastered başlatılamıyor

İşletim sistemi
Windows 10

grizzlies

Decapat
Daha fazla  
İndirimle ve kuponla bu oyunu dün aldım ve bugün yükledim.

'Başlat' diyorum. Çalıştırılıyor... yazısı 3-5 saniye gözüktükten sonra başlatılmadan tekrar 'Başlat' haline dönüyor. Oyun hiçbir şekilde açılmıyor. Görev yöneticisinde de açılmıyor işin garip tarafı.

İlk defa bir oyunda 2 eklenti yazan bir şey gördüm. Bu oyunu kafayı yemeden ve iade etmek durumunda kalmadan nasıl çalıştırabilirim?
Buradaki 2 eklenti nedir?

Adsız.png

Bin32 varsa Bin32'den çalşıyor mu? Çalışmıyorsa da Process Monitor raporu paylaşmalısın.

Bin64 var 32 yok. Raporu en kısa zaman içinde burada paylaşıcam.

Oyunun klasörüne git, Bin64'ün içine gir ve oradan çalıştır. Çalışmazsa oyunun dosyalarını doğrulat. Yine olmazsa Process Monitor raporu paylaş. Process Monitor ile Hata Raporu Oluşturma

Buyurun.

Ekran kartınız gördüğüm kadarıyla RX 570, doğru mudur? Sürücüsünü DDU ile kaldırıp güncelleyin.

Ekran kartınız gördüğüm kadarıyla RX 570, doğru mudur? Sürücüsünü DDU ile kaldırıp güncelleyin.

Ekran kartım son sürüm zaten şuan. Ama DDU ile kaldırıp tekrar güncellemem gerekiyor ise güncellerim. Bunu yaptıktan sonra tekrar sonucu yazarım, teşekkürler.

Dediğiniz program ile ekran kartı sürücümü sildim. En güncel versiyonu kurdum ve yeniden başlattım. Tekrar denediğimde ise yine aynı hata. Bana kalırsa ben ekran kartı ile ilgili olduğunu pek sanmıyorum. @Bora Dere

C:\Program Files\Epic Games\CrysisRemastered\Game.log

Üstteki dosyayı paylaşın. Ayrıca yeni bir Process Monitor raporu alıp paylaşın.

Ekran kartım son sürüm zaten şuan. Ama DDU ile kaldırıp tekrar güncellemem gerekiyor ise güncellerim. Bunu yaptıktan sonra tekrar sonucu yazarım, teşekkürler.

Dediğiniz program ile ekran kartı sürücümü sildim. En güncel versiyonu kurdum ve yeniden başlattım. Tekrar denediğimde ise yine aynı hata. Bana kalırsa ben ekran kartı ile ilgili olduğunu pek sanmıyorum. @Bora Dere
Son sürüm yerine Recommended yani önerilen sürümü dener misiniz? Ben Recommended kullanıyorum şu an sorunsuz gibi, bazen yeni sürümler sorunlu olabiliyor.

C:\Program Files\Epic Games\CrysisRemastered\Game.log

Üstteki dosyayı paylaşın. Ayrıca yeni bir Process Monitor raporu alıp paylaşın.

İstediğiniz 2 dosya da burada.

Son sürüm yerine Recommended yani önerilen sürümü dener misiniz? Ben Recommended kullanıyorum şu an sorunsuz gibi, bazen yeni sürümler sorunlu olabiliyor.

Önerilen sürüm hangisi oluyor? Şuan kullandığım 20.12.1 sürümü. Sizin kaç? Bir de öyle deneyim ama ekran kartı sürücüsü ile ilgili olduğunu ben hala düşünmüyorum nedense.

İstediğiniz 2 dosya da burada.

Önerilen sürüm hangisi oluyor? Şuan kullandığım 20.12.1 sürümü. Sizin kaç? Bir de öyle deneyim ama ekran kartı sürücüsü ile ilgili olduğunu ben hala düşünmüyorum nedense.
Şu sürüm var bende: Revision Number
Adrenalin 2020 Edition 20.11.2 Recommended (WHQL)

Yeni konular

Geri
Yukarı