Rehber Epic Games Cyberpunk 2077 frame generation kurulumu

Bu yazıyı okuyan herkes hoş geldiniz, bu konuya geldiyseniz Epic Games'ten Cyberpunk almışsınızdır ve FSR mod hatasıyla karşılaşmıştırsınız. Bu hata düğmenin açılmaması.
Bugün bunun çözümünü yazacağım.
Öncelike bilgisayardan ayarlar>sistem>ekran>grafik ayarları>donanım hızlandır GPU etkinleştiriyoruz.

1704391579626.png

Sonra FSR orijinal kaynaktan indiriyoruz.

dlssg-to-fsr3 (Replace Nvidia DLSS-G Frame Gen with AMD FSR 3 Frame Gen)

Ardından 2 dosyayı.
Cyberpunk kurulu oldu yere bin\x64 klasörüne atıyoruz.

DisableNvidiaSignatureChecks.reg açıyoruz sonra.
Ardından nereye kuruluysa\Epic Games\Launcher\Portal\Extras\Overlay klasörüne gidiyoruz.

1704391689646.png

Bu iki dosyayı açıyoruz.
Dosyanın sonuna.
Injectiondelaytriggers = Galaxy.dll,SpecialK32.dll,SpecialK64.dll,IGO32.dll,EOSOVH-Win32-Shipping.dll,EOSOVH-Win64-Shipping.dll
Bunu ekliyoruz ve Epic Games tekrardan çalıştırıp oyuna giriyoruz.

1704391942900.png

Ve gördüğünüz gibi açıldı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu yazıyı okuyan herkes hoş geldiniz, bu konuya geldiyseniz Epic Games'ten Cyberpunk almışsınızdır ve FSR mod hatasıyla karşılaşmıştırsınız. Bu hata düğmenin açılmaması.
Bugün bunun çözümünü yazacağım.
Öncelike bilgisayardan ayarlar>sistem>ekran>grafik ayarları>donanım hızlandır GPU etkinleştiriyoruz.

Eki Görüntüle 2074329

Sonra FSR orijinal kaynaktan indiriyoruz.

dlssg-to-fsr3 (Replace Nvidia DLSS-G Frame Gen with AMD FSR 3 Frame Gen)

Ardından 2 dosyayı.
Cyberpunk kurulu oldu yere bin\x64 klasörüne atıyoruz.

DisableNvidiaSignatureChecks.reg açıyoruz sonra.
Ardından nereye kuruluysa\Epic Games\Launcher\Portal\Extras\Overlay klasörüne gidiyoruz.

Eki Görüntüle 2074331

Bu iki dosyayı açıyoruz.
Dosyanın sonuna.
Injectiondelaytriggers = Galaxy.dll,SpecialK32.dll,SpecialK64.dll,IGO32.dll,EOSOVH-Win32-Shipping.dll,EOSOVH-Win64-Shipping.dll
Bunu ekliyoruz ve Epic Games tekrardan çalıştırıp oyuna giriyoruz.

Eki Görüntüle 2074341

Ve gördüğünüz gibi açıldı.

Teşekkür ederim hocam, direkt klasörün içini temizledim. Çökme vesaire olmadı.
nasıl yaptın acaba tam beceremedim galiba senin attığın ilk fotoğraftaki gibi ekledim olmadı

mod iyi hoş güzel de öyle bir input lag ekliyor ki verdiği ortalama 80 fps normal 40 fpsden kötü hissetiriyor. Bence sadece hali hazırda 100 alıp onu 150 falan yapmak istiyorsanız yükleyin

Hocam Steam için yapılmıyor mu? 0.90 versiyonunu indirip oyunun dosyalarına atıyorum, her şey çalışıyor FPS'de artıyor lakin 5 10 dakika sonra çöküyor.

Dostum, dediğin dosyalara komutları ekleme yaptım olmadı, overlayın içindeki herşeyi sildim yine olmadı, epic games online zımbırtısını da sildim yani kısaca ne önlüyorsa sildim yine giriyorum bakıyorum açılmıyor nedense

Geri
Yukarı