Çözüldü Epic Games Dosya Doğrulama

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Ahmet Özz

Decapat
Arkadaşlar merhaba,
Dün bilgisayarımı sıfırladım ama sadece Windows'un kurulu olduğu C diski için yaptım bunu. D diskinde zaten yüklü olan herhangi bir oyunun dosyalarını nasıl doğrulatabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Epic Games başlatıcısı daha önce yüklenen oyunları tespit edebilir mi?
Bilgisayarına bir oyun yükledikten sonra Epic Games başlatıcısı'nı kaldırdıysan veya Windows'u yeniden yüklediysen, Epic Games başlatıcısı oyun dosyalarını tespit edemez. Ancak, daha önce indirilen oyunları tespit edebilecek bir yöntem bulunuyor:

Epic Games başlatıcısı'nı aç.
Kütüphanene git.
Sabit diskinde bulunan oyunu indirmeye başla.
İndirme başladıktan birkaç saniye sonra indirmeyi durdur.
Sağ alt köşedeki tepsi simgesine sağ tıklayarak ve ardından çık'a basarak Epic Games başlatıcısı'ndan çık.
Mevcut oyun dosyalarını, indirmeye başladığın dizine kopyala (varsayılan: C:\program Files\[oyunadı]\)
Not: Daha önce yüklediğin oyunun. Egstore klasörü mevcutsa, dosyaları yeni indirme dizinine kopyalamadan önce bu klasörü sil.
Epic Games başlatıcısı'nı başlat.
Oyununu başlat.
Not: Küçük bir indirme yapılabilir fakat oyunun tüm oyun dosyalarını indirmeye gerek kalmadan başlayacaktır.

(Epic Games'den alıntı, Epic Games Başlatıcısı daha önce yüklenen oyunları tespit edebilir mi? - Epic Games Destek)

Ben denedim, bende oldu.
Epic Launcher içinden tanıtmak istediğin oyunu D'deki bulunduğu konuma kurar gibi yap, büyük ihtimalle kurulu oyunu tespit edecektir ve dosya doğrulama yapacaktır.

Arkadaşlar merhaba,
Dün bilgisayarımı sıfırladım ama sadece Windows'un kurulu olduğu C diski için yaptım bunu. D diskinde zaten yüklü olan herhangi bir oyunun dosyalarını nasıl doğrulatabilirim?
SS'de kırmızı ile işaretlenmiş kısma bastıktan sonra dosyaların bütünlüğünü doğrulama gibi bir seçenek çıkması lazım. Yüklü olan oyunum olmadığı için tam ancak böyle anlatabildim.

epic.png

Epic Games başlatıcısı daha önce yüklenen oyunları tespit edebilir mi?
Bilgisayarına bir oyun yükledikten sonra Epic Games başlatıcısı'nı kaldırdıysan veya Windows'u yeniden yüklediysen, Epic Games başlatıcısı oyun dosyalarını tespit edemez. Ancak, daha önce indirilen oyunları tespit edebilecek bir yöntem bulunuyor:

Epic Games başlatıcısı'nı aç.
Kütüphanene git.
Sabit diskinde bulunan oyunu indirmeye başla.
İndirme başladıktan birkaç saniye sonra indirmeyi durdur.
Sağ alt köşedeki tepsi simgesine sağ tıklayarak ve ardından çık'a basarak Epic Games başlatıcısı'ndan çık.
Mevcut oyun dosyalarını, indirmeye başladığın dizine kopyala (varsayılan: C:\program Files\[oyunadı]\)
Not: Daha önce yüklediğin oyunun. Egstore klasörü mevcutsa, dosyaları yeni indirme dizinine kopyalamadan önce bu klasörü sil.
Epic Games başlatıcısı'nı başlat.
Oyununu başlat.
Not: Küçük bir indirme yapılabilir fakat oyunun tüm oyun dosyalarını indirmeye gerek kalmadan başlayacaktır.

(Epic Games'den alıntı, Epic Games Başlatıcısı daha önce yüklenen oyunları tespit edebilir mi? - Epic Games Destek)

Ben denedim, bende oldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Epic Games'in Launcher "ı kadar rezil Launcher yok formattan sonra illa indirtiyor bildiğin Fortnite'ı 3 kere tekrar indirmek zorunda kaldım en sonunda yine aynı durum oldu bu yolu yapınca Fortnite doğrulanıyor diyor sonrasında dosyalarını siliyor. Bende artık saldım oynamıyorum artık.

Epic Games'in Launcher "ı kadar rezil Launcher yok formattan sonra illa indirtiyor bildiğin Fortnite'ı 3 kere tekrar indirmek zorunda kaldım en sonunda yine aynı durum oldu bu yolu yapınca Fortnite doğrulanıyor diyor sonrasında dosyalarını siliyor. Bende artık saldım oynamıyorum artık.

cidden öyle,format attım şimdi,origin-steam-ea-riot games uğraştırmadı direk oyunları tanıdı,1 kb birşey bile indirmediler,ama epic kütüphanedeki oyunları indir olarak gösteriyor çıldırmalık..

Yeni konular

Geri
Yukarı