Epic Games düşük indirme hızı

Lethium6161

Hectopat
Merhabalar. Epic Games'ten aldığım GTA 5'i indirip oynayacağım ama normalde saniyede 1.5kB/s alan internet en fazla 700kB/s alıyor. Bu şekilde de bayağı yavaş indiriyor ne yapmalıyım?

Merhabalar. Epic Games'ten aldığım GTA 5'i indirip oynayacağım ama normalde saniyede 1.5kB/s alan internet en fazla 700kB/s alıyor. Bu şekilde de bayağı yavaş indiriyor ne yapmalıyım?

1.5 kb/s mi mb/s mi?

Aslında yavaş indirmiyor. Sadece öyle gösteriyor. Örneğin 100 mb'ı kaç saniyede indirdiğini sayın görürsünüz orada yazandan daha hızlı indirdiğini.

Epic, Microsoft Store gibi indirme hızını doğru göstermiyor ama son hızda indiriyor hocam. Zaten inen dosyanın boyuta bakarsanız gerçek hızı anlamış olursunuz.

Vallahi bende de 700kb/s gösteriyor ama RDR2'yi gece 2'de indirmeye koyduğumda sabah 9'a kadar 50 GB indirmiş.

Epic Games kullanıp bu veya benzer sorunu yaşamayan yok. Mesela 4.2MB/s ile indirme yapmam gerekirken o hızları hiç göremedim.

Muhtemelen 1.5MB/s demeye çalıştınız.
evet yanlışlıkla kB/s demişim doğrusu 1.5MB/s olmalı
Neyseki oyunu indirdim. 1 gün boyunca bilgisayarsız kalmak çok zor özellikle benim gibi bağımlılar için. Yorumlarınız için teşekkürler. İyi günler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı