Epic Games düşük indirme hızı

stvwolf

Hectopat
Arkadaşlar selamlar Epic Games'te GTA 5 indirmesi başlattım şimdi ve saniye de 200,300 KB gösteriyor genellikle de 0. biraz araştırdığıma göre yanlış gösteriyormuş görev yöneticisi ağdan bakılması gerek diye gördüm ve saniye de 12,5 MB indirme gözüküyor halbuki ne bu hızda iniyor ne de internetim buna müsait en fazla 1,6 iner. Yapabileceğim bir şey var mı?

Arkadaşlar selamlar Epic Games'te GTA 5 indirmesi başlattım şimdi ve saniye de 200,300 KB gösteriyor genellikle de 0. biraz araştırdığıma göre yanlış gösteriyormuş görev yöneticisi ağdan bakılması gerek diye gördüm ve saniye de 12,5 MB indirme gözüküyor halbuki ne bu hızda iniyor ne de internetim buna müsait en fazla 1,6 iner. Yapabileceğim bir şey var mı?

Hocam o 12,5 Mbps'dir. Normal yani.

Epic yanlış gösteriyor, arkadaşın dediği gibi 12.5 MBPS olma ihtimali yüksek. En kötü saate bak, 1 GB kaç dakika sonra inmiş oldu ordan kontrol edersin.

Chat Engine ile uygulamayı seçin Steam de olabilir Epic'de olur. Enable speedhack deyin ve 1.0rı silin ve 0.01 yazın ve applye basın.

Yeni konular

Geri
Yukarı