Epic Games e-postası nasıl değiştirilir?

Mamre

Hectopat
Hesabı kurarken yanlış e-posta girmişim, nasıl düzeltebilirim? Hesap değiştirmek için kod gelmesi lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aylardır o şekilde mi kullanıyordun? Sanki GTA 5'i yüzlerce stoklayıp, mailin şifresini unutanların düşeceği bir durum gibi geliyor.
Epic games kayıtlı epostayı bilecektir. Sen ne yazarsan yaz emin olamazlar hesap sahibi sen olduğuna. Sonuçta activasyon kodu filan da istemiştir kayıt olurken.

Aylardır o şekilde mi kullanıyordun? Sanki GTA 5'i yüzlerce stoklayıp, mailin şifresini unutanların düşeceği bir durum gibi geliyor.
Epic games kayıtlı epostayı bilecektir. Sen ne yazarsan yaz emin olamazlar hesap sahibi sen olduğuna. Sonuçta activasyon kodu filan da istemiştir kayıt olurken.
hocam ben eminim şuanki e posta olduğuna, e postam 235 ile bitiyor ama epicte 3 ile bitiyor yazıyor.
Aylardır o şekilde mi kullanıyordun?
Hocam ben bilgisayarı 3-4 ay önce aldım ama hesap 2 yıldır bende, ücretsiz oyunları topluyordum bir gün pc alırsam diye, pc aldığımda değiştirmeye ihtiyacım olduğu için bakarken öğrendim durumu, hesaba google hesabı bağlı o şekilde giriyorum.

Hocam ben eminim şu anki e posta olduğuna, e postam 235 ile bitiyor ama Epic'te 3 ile bitiyor yazıyor.

Bence orada bir hata yapmışsınızdır. Koskoca sistem hata yapmaz bu konuda bence. Sizin e-posta ile uğraşmanız daha mantıklı. Misal e-postanın sahibi yoksa oluşturmaya çalışın. Diğer türlü şirket haklı iki ticket atıp hesap almak çok mantıklı değil.

Bence orada bir hata yapmışsınızdır. Koskoca sistem hata yapmaz bu konuda bence. Sizin e-posta ile uğraşmanız daha mantıklı. Misal e-postanın sahibi yoksa oluşturmaya çalışın. Diğer türlü şirket haklı iki ticket atıp hesap almak çok mantıklı değil.
Sizce bağlı olan google hesabı işe yarar mı?

Sizce bağlı olan Google hesabı işe yarar mı?

Eğer istediği hesabı oluşturabilirseniz oraya mail attığı için koda ulaşabilirsiniz. Hesap kullanılmıyorsa Google'dan açın. Zaten bedava sonuçta.
Şöyle bir durum varki e-posta değişim talebi yaptıktan sonra bir şekilde hata olursa aynı hesapta 6 ay boyunca sabitleme yapıyor. Benim başıma geldi ordan biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı