Epic Games ebeveyn kontrolu kapatma

thequeaez

Decapat
Daha fazla  
Epic Games hesabıma otomatik olarak ebeveyn kontrolleri diye bir şey açılmış bu lanet şey sayesinde ne arkadaş ekleyebiliyorum ne de bedava olan bir oyunu bile alabiliyorum ve Epic Games hesabımda onca şey var kod sıfırlamak için mail gönder dediğimde hiçbir şey gelmiyor anı şey şifre sıfırlama içinde geçerli hiçbir türlü Epic Games'ten mail alamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alıntıdır.
Epic Hesap Portalı'na giriş yaparak ya da Fortnite Ebeveyn Kontrolleri menüsüne girip Ebeveyn Kontrolleri seçeneğini seçerek Ebeveyn Kontrolleri ayarını düzenleyebilirsin. İstenildiği zaman altı haneli PIN kodunuzu girin, ardından her bir ayarı açık ya da kapalı olarak belirleyin.

Alıntıdır.
Epic hesap portalı'na giriş yaparak ya da Fortnite ebeveyn kontrolleri menüsüne girip ebeveyn kontrolleri seçeneğini seçerek ebeveyn kontrolleri ayarını düzenleyebilirsin. İstenildiği zaman altı haneli pın kodunuzu girin, ardından her bir ayarı açık ya da kapalı olarak belirleyin.

Pin kodunu bilmiyorum işte ben koymadım kodu.

Alıntıdır.
Epic Hesap Portalı'na giriş yaparak ya da Fortnite Ebeveyn Kontrolleri menüsüne girip Ebeveyn Kontrolleri seçeneğini seçerek Ebeveyn Kontrolleri ayarını düzenleyebilirsin. İstenildiği zaman altı haneli PIN kodunuzu girin, ardından her bir ayarı açık ya da kapalı olarak belirleyin.
herkes bunu yazıyo bu bilgi her yerde var biz kapatmak istiyoruz herhangi bir butonda yok kapat aç diye

Yeni konular

Geri
Yukarı