Epic Games Facebook hesabıyla giriş yapılamıyor

Merhabalar Facebook Epic Games hesabıma giriş yapamıyorum Facebook'la giriş yap dediğimde.
"URL yüklenemedi.
Bu bağlantının domaini uygulamanın domainlerinde yer almıyor. Bu bağlantıyı yükleyebilmek için, uygulama ayarlarından uygulamanın tüm domainlerini ve alt domainlerini uygulama domainleri alanına ekle.
Özellik kullanılmıyor: Facebook girişi bu uygulama için şu anda kullanılamıyor."
Böyle hatalar alıyorum ve Epic Games hesabıma giremiyorum bir sürü oyunum vardı Epic Games'te.
Tamam konuyu çözdüm konuyu silebilir veya kitleyebilirsiniz
Merhabalar Facebook Epic Games hesabıma giriş yapamıyorum Facebook'la giriş yap dediğimde.
"URL yüklenemedi.
Bu bağlantının domaini uygulamanın domainlerinde yer almıyor. Bu bağlantıyı yükleyebilmek için, uygulama ayarlarından uygulamanın tüm domainlerini ve alt domainlerini uygulama domainleri alanına ekle.
Özellik kullanılmıyor: Facebook girişi bu uygulama için şu anda kullanılamıyor."
Böyle hatalar alıyorum ve Epic Games hesabıma giremiyorum bir sürü oyunum vardı Epic Games'te.
.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    59,3 KB · Görüntüleme: 463
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    76,8 KB · Görüntüleme: 487
"URL yüklenemedi.
Tamam konuyu çözdüm konuyu silebilir veya kitleyebilirsiniz

.
Nasıl çözdüğünü de yazarsan belki diğer arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz hocam.

"URL yüklenemedi.
Tamam konuyu çözdüm konuyu silebilir veya kitleyebilirsiniz.

Tam olarak nasıl hallettin? Çünkü bende de aynı sorun var.

Tam olarak nasıl hallettin? Çünkü bende de aynı sorun var.

Tam olarak yanlış hatırlamıyorsam şöyle çözdüm. Normal Epic Games giriş yerinden giriş yap dedim ve girdi yanlış e-posta girmemden kaynaklanıyormuş. Kısaca böyle yapmıştım diye hatırlıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bu sorunun aynısını şu anda ben yaşıyorum. Facebook ile giriş yapamıyorum ve Epic hesabımı nasıl Facebook'tan alıp Epic Games hesabı olarak düzenleyebileceğimi de bilmiyorum. Çözümü bilen hocalarım yardımcı olabilirler mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı