Epic Games GTA 5 indirme

furkii06

Hectopat
Daha fazla  
Selam, birkaç sorum olacak size, cumadan sonra okurum diye yazıyorum :D.
1. Şu an GTA 5 yüklüyorum Epic'ten tahmini 2 günü bulur ben yatarken bilgisayarı açık bırakma taraftarı değilim acaba yüklemeyi durdurup başka bir güne tekrar devam ettirebiliyor muyuz?

2.250GB boş HDD'ye GTA 5'i indiriyorum sadece başka bilgisayara taktığım zaman Epic'ten tekrar yüklememe gerek kalacak mı?

3. benim e diski C ile bütünmüş yani aynı HDD yeni fark ettim ben bütün depolamamı e ye bıraktım yine başka bilgisayara HDD'yi taktığım zaman C formatlayım derken e de gider mi ya da bunlar birleşir mi şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam, birkaç sorum olacak size, cumadan sonra okurum diye yazıyorum :D.
1. Şu an GTA 5 yüklüyorum Epic'ten tahmini 2 günü bulur ben yatarken bilgisayarı açık bırakma taraftarı değilim acaba yüklemeyi durdurup başka bir güne tekrar devam ettirebiliyor muyuz?

2.250GB boş HDD'ye GTA 5'i indiriyorum sadece başka bilgisayara taktığım zaman Epic'ten tekrar yüklememe gerek kalacak mı?

3. benim e diski C ile bütünmüş yani aynı HDD yeni fark ettim ben bütün depolamamı e ye bıraktım yine başka bilgisayara HDD'yi taktığım zaman C formatlayım derken e de gider mi ya da bunlar birleşir mi şimdiden teşekkürler.
1. İndirmeyi durdurup bilgisayarı kapatsanız bile tekrar devam edebiliyor.

2. HDD'yi başka bilgisayara takınca oyunu Epic Games'e göstermeniz gerek. Onun içinde Epic Games'ten indirmeyi başlatın. 2-3 MB indikten sonra indirmeyi durdurup Epic Games'ten tamamen çıkın. Önceden indirili olan GTAV klasöründeki tüm dosyaları (.egstore hariç) yeni indirilen klasöre atın. Ardından Epic Games'e girip indirmeyi başlatın en fazla 150 MB indirecektir.

3. C: diskini formatlarsanız öteki disklere etkisi olmaz.

Son düzenleme:
1-) evet devam ettirebilirsin.
2-) hayır.
3-) sanmıyorum.

Teşekkürler.

1. evet.
2. eğer kurulu olduğu yeri seçerseniz gerek kalmaz.
3. Windows kurma yerinde e diskini formatlamazsanız gitmez. Ayrı gözükecek zaten C, e diye.

Teşekkürler.

1. indirmeyi durdurup bilgisayarı kapatsanız bile tekrar devam edebiliyor.

2. HDD'yi başka bilgisayara takınca oyunu Epic Games'e göstermeniz gerek. Onun içinde Epic Games'ten indirmeyi başlatın. 2-3 MB indikten sonra indirmeyi durdurup Epic Games'ten tamamen çıkın. Önceden indirili olan GTAV klasöründeki tüm dosyaları (.Egstore hariç) yeni indirilen klasöre atın. Ardından Epic Games'e girip indirmeyi başlatın en fazla 150 MB indirecektir.

3. C: Diskini formatlarsanız öteki disklere etkisi olmaz.

Vakit ayırdığınız için hepinize teşekkürler 3. soru beni çok korkutuyor :D.

Geri
Yukarı