Epic Games GTA 5 Online ve offline oynanılır mı?

SametDursun

Decapat
Daha fazla  
Ben GTA 5'i indireceğim simdi Epic Games'ten ama sadece Online mi yoksa hem Online hem de offline oynayabilecek miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oynarsın ikisini de. Eğer internet sorunu yaşadığın için soruyorsan oyuna her girdiğinde offline bile olsa internet gerekli oyunu başlatmak için.

Öncelikle ister story ister Online ikisini de istedğin kadar oynayabilirsin.
Online için şunu söyleyebilirim ücretsiz olduğu günden beri hileler bitmiyor ama bana tesadüf mü bilemem ama 10 sunucudan 2'sinde hile oluyordu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Korsan indirmeyin. Sizin yüzünüzden yapımcılar oyunlara Türkçe dil desteği eklemiyorlar. Sonra ağlamayı biliyorsunuz yama olmayınca.

Hocam sizce sadece korsana eğilim olduğu için mi eklemiyorlar Türkçe dil desteğini? Çünkü genç kitlesi neredeyse doğru dürüst bulunmayan bulunsa bile genel oyuncu kitlesi olmayan bir ülkeye bile dil desteği veriliyor. Örnek olarak Felemenkçe. Türkiye'nin korsana eğilimi ile tamamen alakalı olduğunu düşünmüyorum ben nedense dil desteği gelmemesinin.

Hocam sizce sadece korsana eğilim olduğu için mi eklemiyorlar Türkçe dil desteğini? Çünkü genç kitlesi neredeyse doğru dürüst bulunmayan bulunsa bile genel oyuncu kitlesi olmayan bir ülkeye bile dil desteği veriliyor. Örnek olarak Felemenkçe. Türkiye'nin korsana eğilimi ile tamamen alakalı olduğunu düşünmüyorum ben nedense dil desteği gelmemesinin.
Neden peki hocam?

Geri
Yukarı