Epic Games GTA 5 yüklemesi iptal oldu

12 Mbps hız var, 1.3 mb/s ile indiriyor. Elektrik falan giderse ne olacak peki?

Bu hata her zaman olacak diye bir şey yok, indirme devam ederken uygulamadan çıkış yapılmazsa bir şey olmaz kaldığı yerden devam eder.

Bu hata her zaman olacak diye bir şey yok, indirme devam ederken uygulamadan çıkış yapılmazsa bir şey olmaz kaldığı yerden devam eder.
"Oyuncuların bir 'Bulut İndirme Hatası' mesajı alabileceği ve ayarların varsayılana sıfırlandığı bir sorunun farkındayız. Burada daha fazla bilgiye sahip olduğumuzda bir güncelleme sağlayacağız."
Hocam epic böyle bir şey diyor benim sorunum bununla ilgili olabilir mi?

Ethernet bağla elektrik veya internet kesilmedikçe sıkıntı olmaz. Büyük ihtimalle USB Wifi ya da dahili Wifi kullanıyorsun onlardan hayır gelmez.

Ethernet bağla elektrik veya internet kesilmedikçe sıkıntı olmaz. Büyük ihtimalle USB Wifi ya da dahili Wifi kullanıyorsun onlardan hayır gelmez.
Hocam bu internet işinden çok anlamıyorum ben şöyle diyeyim. Modem var, bir kablo ile anakarta bağlı. Turuncu ve yeşil ışık var tek bildiğim bu.

"Oyuncuların bir 'Bulut İndirme Hatası' mesajı alabileceği ve ayarların varsayılana sıfırlandığı bir sorunun farkındayız. Burada daha fazla bilgiye sahip olduğumuzda bir güncelleme sağlayacağız."
Hocam epic böyle bir şey diyor benim sorunum bununla ilgili olabilir mi?
Olabilir hocam.

Hocam bu internet işinden çok anlamıyorum ben şöyle diyeyim. Modem var, bir kablo ile anakarta bağlı. Turuncu ve yeşil ışık var tek bildiğim bu.
Kablodan kastınız buysa bu ethernet kablosudur. Kablo ile belli bir yere kadar yükleme yapmayı başardıysanız kabloda sorun yoktur. Ya bilgisayarın ethernet girişi ya modem ya da internet servisi sıkıntılıdır.

Dosya Ekleri

• images (13).jpeg
    images (13).jpeg
    9,6 KB · Görüntüleme: 7
Kablodan kastınız buysa bu ethernet kablosudur. Kablo ile belli bir yere kadar yükleme yapmayı başardıysanız kabloda sorun yoktur. Ya bilgisayarın ethernet girişi ya modem ya da internet servisi sıkıntılıdır.
En son 60-65 GB boyut kalmıştı indirmek için. Bilgisayarı açtığımda 111 GB üzerinden devam etti. Harddisk'e ilk önce GTA'yı kurmuştum, hiçbir şey kalmamış orada.
Tekrar olma ihtimaline karşı HDD'ye başka dosyalar da attım. "Oyuncuların bir 'Bulut İndirme Hatası' mesajı alabileceği ve ayarların varsayılana sıfırlandığı bir sorunun farkındayız. Burada daha fazla bilgiye sahip olduğumuzda bir güncelleme sağlayacağız." Epic ise böyle bir şey diyor. Göreceğiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı