Çözüldü Epic Games GTA 5'i algılamıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

HiJuniO7R

Hectopat
PC'format attım ama HDD'nin içnindeki dosyaları silmedeim sadece SSD diyi silip Windows'u tekrar SSD'ye kurdum. Ama sonra format attıktan sonra HDD'deki Epic Games'i açtıktan sonra yüklü olan GTA 5'imi yokmuş gibi gördü ve tekrardan yükleme seçeneği getirdi. Şimdiden teşekkürler.

1612135353648.png

1612135509630.png

Çözüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
PC'format attım ama HDD'nin içnindeki dosyaları silmedeim sadece SSD diyi silip Windows'u tekrar SSD'ye kurdum. Ama sonra format attıktan sonra HDD'deki Epic Games'i açtıktan sonra yüklü olan GTA 5'imi yokmuş gibi gördü ve tekrardan yükleme seçeneği getirdi. Şimdiden teşekkürler.

Eki Görüntüle 860938

Eki Görüntüle 860947

Yeni bi klasör oluştur ve indirmeyi başlat. İndirme başlayınca bi 50 mb indirsin , sonra durdur. Klasörün içine .egstore dosyası oluşacak onu hiç elleme. Yedekteki GTA V'i .egstore dosyası olmadan yeni klasöre kopyala. Kopyalama bitince launcher kapat aç ve tekrar indir. Dosyalar doğrulanacak ve oynamaya hazır olacak.
Merhaba. Bende de aynı sorun vardı. Epic Games'den GTA 5 yükleme başlat. Kuracağın olduğu yeri unutma. Başlayınca hemen durdur sonra senin diskinde olan GTA 5'in kurulu olduğu klasöre aç sonra GTAV adlı klasör çıkar onu da aç. Hepsini kopyala sonra o yüklediğin klasörün içine at bir 60 MB yükler sonra doğrulanıyor der ve eksik dosya, DLL varsa onları kurar sonrada oyna oyunu.

İyi oyunlar.
Şu çözümleri deneyin hocam.

Bu benim başıma geldi öncelikle Epic Games'e gelip oyunu kur ama kurarken Epic Games GTA'yı nereye kurdugunu aklında tut (GTA'nın oldugu yeri seçme) kurarken iptal et ve, eski GTA nereye kuruluysa onu yeni GTA'yı kurduğun yere dosyaları at sonra Epic Games'e tekrar gelip GTA'yı tıkla.

Umarım anlayabilmişsindir. :)

Eki Görüntüle 860938

Eki Görüntüle 860947

Kanka o sorun bende de oldu, ne yapsam geri getiremedim. Dosya yüklü ama Epic Games'te görünmüyor. Oyunu silip indirmekten başka çare gelmedi, yani bu sorun Steam'de Ubisoft'ta olmamasına rağmen sadece Epic Games'te oldu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu videoyu izleyerek yaptım arkdaşalar.
Kanka o sorun bende de oldu, ne yapsam geri getiremedim. Dosya yüklü ama Epic Games'te görünmüyor. Oyunu silip indirmekten başka çare gelmedi, yani bu sorun Steam'de Ubisoft'ta olmamasına rağmen sadece Epic Games'te oldu.

Aslında hiç gerek yokmuş silmeye oyunu geri getirme varmış bende yeni öğrendim.

Geri
Yukarı