Çözüldü Epic Games'deki GTA 5'i Steam'a taşıma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Yiğit Paksoy

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bir süredir Epic Games'te oynadığım GTA 5'i Steam'dan oynamak istiyorum. Oyunu Steam'dan satın aldım. Fakat tekrar indirme yapmak istemiyorum. Epic'teki GTA 5 dosyalarını Steam'a taşıyıp tekrar yüklemeden oynamak mümkün müdür?

Çözüm
Sorunum çözüldü. Epic Games'teki GTA 5'in dosyalarını Steam'da "Grand Theft Auto V" klasörü oluşturarak içine attım. Redistributables, readme ve .Egstore klasörleri hariç. Sonra Steam'dan GTA 5'i indir dedim. Mevcut dosyalar aranıyor dedi ufak bir indirme yaptı. Hepinize tek tek teşekkürler.
Hocam Epic Games'de oyun vardı, sonra Steam'den parayla mı satın aldınız? Böyle olduysa neden?

Steam'da vardı zaten geçen sene almıştım. Epic'te Premium var diye indirmiştim fakat anladım ki çok önemli bir şey değilmiş.
Steam’de normal şekilde indirmeyi başlatın sonra başlayınca Steam’i kapatın. Epic Games’te yüklü olan yerden. Egstore hariç klasörleri kopyalayın ve Steam’in indirdiği yere yapıştırın. Aynı dosyaları değiştir deyin. Sonra Steam’den indirmeyi devam ettirin dosya doğrulamayı bitirip açılır.

Deneyip haber vereceğim. Sağolun.

Steam'den indirmeyi başlat ama başladıktan sonra durdur. Daha sonra inecek olan dosyaya eski oyunu taşı ve indirme işlemini devam ettir Steam bir afallayacak ama dosya kontrolü yaptıktan sonra birkaç GB indirip sorunsuz bir şekilde çalışacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı