Epic Games GTA 5'i bulmuyor

İşletim sistemi
Windows 10

HarbiTehlike

Centipat
Arkadaşlar merhaba, Epic Games üzerinden GTA 5 indirdim, oynadım bir sorun yoktu. Ve bilgisayarımı yükseltmek için sattım satarken orijinal GTA 5'i kendi harddiskime attım. Aradan 1 hafta geçti yeni bilgisayarımı topladım. Epic Games'i indirdim ve GTA 5'i Epic Games'in klasörüne attım ama bulmuyor. Tekrar indirmeyi başlatıp klasör oluşturdu bende indirdiğini silip, kendi yedeğimi içine attım ama gene olmuyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Oyunum orijinal arkadaşlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, Epic Games üzerinden GTA 5 indirdim, oynadım bir sorun yoktu. Ve bilgisayarımı yükseltmek için sattım satarken orijinal GTA 5'i kendi harddiskime attım. Aradan 1 hafta geçti yeni bilgisayarımı topladım. Epic Games'i indirdim ve GTA 5'i Epic Games'in klasörüne attım ama bulmuyor. Tekrar indirmeyi başlatıp klasör oluşturdu bende indirdiğini silip, kendi yedeğimi içine attım ama gene olmuyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Oyunum orijinal arkadaşlar.
Yeni bi klasör oluştur ve indirmeyi başlat. İndirme başlayınca bi 50 mb indirsin , sonra durdur. Klasörün içine .egstore dosyası oluşacak onu hiç elleme. Yedekteki GTA V'i .egstore dosyası olmadan yeni klasöre kopyala. Kopyalama bitince launcher kapat aç ve tekrar indir. Dosyalar doğrulanacak ve oynamaya hazır olacak.

Merhaba. Bende de aynı sorun vardı. Epic Games'den GTA 5 yükleme başlat. Kuracağın olduğu yeri unutma. Başlayınca hemen durdur sonra senin diskinde olan GTA 5'in kurulu olduğu klasöre aç sonra GTAV adlı klasör çıkar onu da aç. Hepsini kopyala sonra o yüklediğin klasörün içine at bir 60 MB yükler sonra doğrulanıyor der ve eksik dosya, DLL varsa onları kurar sonrada oyna oyunu.

İyi oyunlar.

Yeni bi klasör oluştur ve indirmeyi başlat. İndirme başlayınca bi 50 mb indirsin , sonra durdur. Klasörün içine .egstore dosyası oluşacak onu hiç elleme. Yedekteki GTA V'i .egstore dosyası olmadan yeni klasöre kopyala. Kopyalama bitince launcher kapat aç ve tekrar indir. Dosyalar doğrulanacak ve oynamaya hazır olacak.
Dediklerinizi aynen uyguladım ve sorunum çözüldü teşekkür ederim.

Yeni bir klasör oluştur ve indirmeyi başlat. İndirme başlayınca bir 50 MB indirsin, sonra durdur. Klasörün içine. Egstore dosyası oluşacak onu hiç elleme. Yedekteki GTA V'i. Egstore dosyası olmadan yeni klasöre kopyala. Kopyalama bitince Launcher kapat aç ve tekrar indir. Dosyalar doğrulanacak ve oynamaya hazır olacak.

Çok teşekkür ederim, çok sağ ol gerçekten.

Geri
Yukarı