Çözüldü EPİC GAMES GTA V 0xc00007b Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

muratcan1243

Centipat
Arkadaşlar,merhaba!Epic Games'ten yüklediğim GTA V'i çalıştırmak için tıkladığımda ''Uygulama düzgün olarak başlatılamadı (0xc000007b)'' şeklinde bir hata veriyor.Oyunu oynamak istiyorum.Nasıl çözebilirim?Şimdiden Teşekkürler!Bu arada işletim sistemi Windows 8. 64 bit bir bilgisayara sahibim.

Çözüm
Sorunun sebebi güncel olmayan Windows 8.1 kaynaklı, güncelleştirmeleri şu an yapıyor.

Rapor paylaşın.

Rapor paylaşın.

Nasıl paylaşacağımı bilmiyorum. Daha yeniyim affedin.Hangi bilgileri vermem gerekiyor?

Nasıl paylaşacağımı bilmiyorum. Daha yeniyim affedin.Hangi bilgileri vermem gerekiyor?

Gönderdiğiniz uygulamayı mı indirmem gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Attığım linkteki rehberi uygulayarak rapor oluşturmanız ve bir dosya servisine yükleyip bizimle paylaşmanız gerekiyor. Yapmanız gereken her şey attığım linkte var.

Attığım linkteki rehberi uygulayarak rapor oluşturmanız ve bir dosya servisine yükleyip bizimle paylaşmanız gerekiyor. Yapmanız gereken her şey attığım linkte var.

Rapor sonuçları nedense gelmiyor. Filtreledikten sonra uygulamayı çalıştırsam bile rapor düşmüyor. Capture events de açtım ama anlayamıyorum.

TW yükle bilgilerini paylaş.

Yüklüyorum.

TW yükle bilgilerini paylaş.

Yükledim ve başlattım. Şimdi ne yapmam gerekiyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı