Çözüldü Epic Games GTA V indirme sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Rebeliko

Centipat
Daha fazla  
GTA'yı aldım çok şükür. Yaklaşık 50 GB indirdim (5-10 dk da bir hız düşüyordu, çık gir yapıyordum). Son çık gir yapışımda oyunda yükle yerine kaldır diyordu ve resmi gri olmuştu. Çıkıp girdim 3 kez, olmadı. PC'ye res attım olmadı. Neden böyle olmuş olabilir bir bilgisi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Aşırı yüklenme olduğundan kısıtlama söz konusu:

1589485576897.png
Arkadaşlar şuan aşırı indirime söz konusu ve Epic Games açıkladığına göre bir hafta boyunca ücetsiz olacak oyun. Biraz sabır gösterin hemen indirmeye çalışmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir de indiriyor mu millet cidden ya. Alamayanlar var, bıraksınlar da alsınlar. Ben aldım ama 1 saatte kapat aç yapa yapa aldım. Salın da millet alsın.

50 GB nasıl indirdin ya benim indirme hızım 300-400 KB normalde 1.3 MB olması lazım yoğunluktan dolayı diye düşünüyordum bu postu görene kadar.

Benimki biraz garip gitti. İlk 5.5 le başladı 15 GB indi. Sonra 100 KB oldu. Çık gir yapa yapa 3-4'te tuttum hızı.

Acaba yoğunluktan dolayı girip alamayanlar çıkar mı? Veya unutanlar. :D Haberim yoktu diyenler. :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı