Çözüldü Epic Games GTA V kendi kendine silinmiş

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Vela

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, yaklaşık 1 hafta GTA V oynamamıştım. Bugün de gireyim oynayayım dedim, oyun kendi kendine silinmiş. Epic Games'e girdiğimde çalıştır yerine yükle yazıyor. Rockstar Games Launcher'dan açtığım zaman Play on Epic Games diyor, bastığımda ise Epic Games'de hata veriyor başlatılamadı diye ama oyunun dosyaları da D: diskinde kurulu. GTA5.exe'ye basıp oradan çalıştırmayı denediğimde ise yine hata veriyor. Ekran görüntülerini koyacağım. Yardım ederseniz çok sevinirim.

Ekran Görüntüsü (139).png

Ekran Görüntüsü (138).png

resim_2021-05-17_124032.png

resim_2021-05-17_124145.png

Ekran Görüntüsü (140).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ben dosyaları tekrar doğrulatarak çözmüştüm:
İlk önce oyunu yükleye basıp yükleme işlemi başladıktan 4-5 saniye sonra durdur. (Seçtiğin klasörü aklında tutman lazım.) Daha sonra Epic Games'i tamamen kapat ve oyunun eski dosyalarının olduğu klasördeki her şeyi kopyalayıp yeni indirme yaptığın klasöre at. (Eğer daha önce yüklediğin oyunun .egstore klasörü varsa dosyaları kopyalamadan önce bu klasörü silmen lazım.) Epic Games'e tekrar girip yükleye tıkladıktan sonra doğrulama yapacaktır zaten.
Arkadaşlar, yaklaşık 1 hafta GTA V oynamamıştım. Bugün de gireyim oynayayım dedim, oyun kendi kendine silinmiş. Epic Games'e girdiğimde çalıştır yerine yükle yazıyor. Rockstar Games Launcher'dan açtığım zaman Play on Epic Games diyor, bastığımda ise Epic Games'de hata veriyor başlatılamadı diye ama oyunun dosyaları da D: diskinde kurulu. GTA5.exe'ye basıp oradan çalıştırmayı denediğimde ise yine hata veriyor. Ekran görüntülerini koyacağım. Yardım ederseniz çok sevinirim.

Eki Görüntüle 1027276

Eki Görüntüle 1027280

Eki Görüntüle 1027286

Eki Görüntüle 1027289

Eki Görüntüle 1027283
Epic gamesten dosyaları kontrol et yapın düzelecektir.

Hocam benim başıma bu sorun geldiğinde sorunun Epic'e bağlı olan Google hesabımdan başka bir Google hesabına giriş yaptığımı fark ettim. Ardından GTA 5'in yüklü olduğu Google hesabına girip sorunu çözdüm.

İlk önce oyunu yükleye basıp yükleme işlemi başladıktan 4-5 saniye sonra durdur. (Seçtiğin klasörü aklında tutman lazım.) Daha sonra Epic Games'i tamamen kapat ve oyunun eski dosyalarının olduğu klasördeki her şeyi kopyalayıp yeni indirme yaptığın klasöre at. (Eğer daha önce yüklediğin oyunun .egstore klasörü varsa dosyaları kopyalamadan önce bu klasörü silmen lazım.) Epic Games'e tekrar girip yükleye tıkladıktan sonra doğrulama yapacaktır zaten.

Son düzenleme:
Artı -1 Eksi
Çözüm
Evine misafir gelmiş olabilir mi?

Yok kanka gelmedi :d
Pc'yi yeniden başlattınız mı ?
arkadaşlar pc yi yeniden başlattım ama bu seferde epic games launcher açılmıyor wtf
teşekkür ederim dostum dediğini yaptım tekrar yüklendi

Son düzenleme:

Geri
Yukarı