Epic Games GTAV aşırı kasıyor

Nasıl çözebilirim bu sorunu?
Grafik ayarlarinda tam ekran ya da cerceveli tam ekran ayari olmasi lazim onunla alkali olabilir, degistirip deneyin. Onun haricinde oyunun grafik kartini gordugunden emin olun. Devam ederse Oyun acikken gorev yoneticisinden bir ekran goruntusu atin kullanimi gorelim

Aynı sorunlar bende de vardı, bu yeni güncellemeden sonra oldu. Sorunu şöyle çözdüm: SSD aldım, sistemi ve GTA 5 tekrar indirdim düzeldi. Nedeni de normalde HDD kullanıyordum, o da belleği 100% yapıyordu ve bazen oyundan atmalar falan da oluyordu. Bir de eğer RAM 8 GB ise 16 yap artık, GTA'yı 8 GB zorluyor.

Grafik ayarlarinda tam ekran ya da cerceveli tam ekran ayari olmasi lazim onunla alkali olabilir, degistirip deneyin. Onun haricinde oyunun grafik kartini gordugunden emin olun. Devam ederse Oyun acikken gorev yoneticisinden bir ekran goruntusu atin kullanimi gorelim
Aynı sorunlar bende de vardı, bu yeni güncellemeden sonra oldu. Sorunu şöyle çözdüm: SSD aldım, sistemi ve GTA 5 tekrar indirdim düzeldi. Nedeni de normalde HDD kullanıyordum, o da belleği 100% yapıyordu ve bazen oyundan atmalar falan da oluyordu. Bir de eğer RAM 8 GB ise 16 yap artık, GTA'yı 8 GB zorluyor.
Ram 16gb zaten dediğinizi dinleyeceğim.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    9,1 KB · Görüntüleme: 88
Son düzenleme:
Beyler adama cevap vermekten çok şaçma sapan şeyler yazmışsınız lütfen ama.
Tecrübelere dayanarak önerilerde bulunuıyoruz, senin bir önerin var mı yoksa önerenleri eleştirmeye devam mı?
Ram 16gb zaten dediğinizi dinleyeceğim.
Her şey normal görünüyor ama güç kullanımı fazla, oyun yüklemeyi bitiremiyor. Eksik dosya olabilir, silip yeniden yükledin mi? Ya da oyun açıldıktan sonra 5-10dk gibi bir süre bekle, güç kullanımı hala aynıysa oyunu silip tekrar yükle ya da dosya kontrolü yap

Yeni konular

Geri
Yukarı