Epic Games haftaya "gizemli oyun" dağıtacak!

Bu gizemli oyun görselinin hiçbir önemi yok. Oyun detayı yeni yıl yaklaşırken dağıtılan gizemli oyunların resminde veriliyordu. Bunda bir detay yok. Tahmin etmek gerekirse aklımda olabilitesi olan BioShock Infinite, Mafia serisinin bir oyunu veya The Forest var.

Bu gizemli oyun görselinin hiçbir önemi yok. Oyun detayı yeni yıl yaklaşırken dağıtılan gizemli oyunların resminde veriliyordu. Bunda bir detay yok. Tahmin etmek gerekirse aklımda olabilitesi olan BioShock Infinite, Mafia serisinin bir oyunu veya The Forest var.
Evet doğru söylüyorsun şimdi hatırladım. Büyük ihtimal bu fotoğraf her hafta aynı kalacak.

Fall Guys'ın verileceğini sanmıyorum. 21 Haziran'da oyunun zaten Epic Games
PlayStation, Xbox ve Nintendo Switch'te ücretsiz olarak yayınlanacağı duyuruldu.Yine de birkaç yerde de gördüğüm bilim kurgu temasına yakın oyunların yüksek bir ihtimal olacağını düşünüyorum. (Guardians of Galaxy gibi)
Detroit: Become Human versin de almaktan kurtulayım, indirim bekliyorum bayağıdır. :)
Keşke..
Oyunla ilgili tahmin yapalım. Kilitli denizlerde olan kapılara benziyor sağa doğru çevrilerek açılan kapılardan. Bildiğiniz böyle oyun var mı?

Eki Görüntüle 1385656
Epic Games Facebook resmi hesabı üzerinden böyle bir görüntü paylaşmış.
Açıkçası görselden pek bir şey çıkaramadım sizin fikrinizi duymak isterim😊

Dosya Ekleri

• zu4m26acz1091.png
    zu4m26acz1091.png
    640,3 KB · Görüntüleme: 63
Son düzenleme:
Fall Guys'ın verileceğini sanmıyorum. 21 Haziran'da oyunun zaten Epic Games
PlayStation, Xbox ve Nintendo Switch'te ücretsiz olarak yayınlanacağı duyuruldu.Yine de birkaç yerde de gördüğüm bilim kurgu temasına yakın oyunların yüksek bir ihtimal olacağını düşünüyorum. (Guardians of Galaxy gibi)

Keşke..

Epic Games Facebook resmi hesabı üzerinden böyle bir görüntü paylaşmış.
Açıkçası görselden pek bir şey çıkaramadım sizin fikrinizi duymak isterim😊

Guardians olabilme ihtimali yüksek gibi.

Geri
Yukarı