Çözüldü Epic Games hesabı Ubisoft'a bağlanmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

YGder

Hectopat
Zamanın da Epic Games'den bedavaya aldığım Watch Dogs 2 oyununu indirmek istediğimde benden Epic Games ve Ubisoft hesabımı birbirine bağlamamı istiyor ve beni tarayacı üzerinden bir sayfaya yönlendiriyor fakat Ubisoft'un logosu dışında hiçbir secenek gelmiyor. Tarayıcıyı değiştirdiğim halde hiçbir sonuç alamadım. Yardımcı olabilir misiniz?

Adsız.png

Çözüm
Çözümü buldum benimle aynı sıkıntıyı yaşayan arkadaşlar bu yöntemi deneyebilir Epic Games'in yönlendirdiği sayfayı 1 kez yeniliyoruz bu seferde "cannot login external with epic" şeklinde bir hata ile karşılaşıyoruz resimdeki URL de error yazan kısmı silip yerine "epic-callback" yazıp enter lıyoruz sorunumuz çözülmüş oluyor.

dsfa.png
Çözümü buldum benimle aynı sıkıntıyı yaşayan arkadaşlar bu yöntemi deneyebilir Epic Games'in yönlendirdiği sayfayı 1 kez yeniliyoruz bu seferde "cannot login external with epic" şeklinde bir hata ile karşılaşıyoruz resimdeki URL de error yazan kısmı silip yerine "epic-callback" yazıp enter lıyoruz sorunumuz çözülmüş oluyor.

dsfa.png

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı