Epic Games hesabım kaç lira eder?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Emretistan28

Picopat
Yer
Cehennet
Bedavaya verin sevap kazanın hocam😁, hesabı alacak kişi büyük ihtimalle Epic Games fırsatlarını takip ediyordur ve o oyunları almıştır.

KS
Gigabyte GT 1030
Forumda ne değişik insanlar varmış yahu!
Konuda belirtmeme rağmen bu oyunlar ücretsiz verildi diyen mi dersin, cips kola muhabbeti yapanlar mı dersin her türden var. Benim sorum kaç lira eder. Senin verdiğin cevap 1.5 lira vereyim, 3 lira veriyim git cips al kola al. Yok yani istediğim fiyat astronomik bir fiyatta değil 20-30 ederse CS:GO envanteri dizeceğim. Etmiyorsa söyle arkadaşıma hediye ediyim. Moderatör arkadaşlardan ricam konuyu kilitlemesi. Toxic insanlarla muhatap olup kanser olmak istemiyorum. İyi sosyaller arkadaşlar.

Pollydrag

Centipat
Konuda belirtmeme rağmen bu oyunlar ücretsiz verildi diyen mi dersin, cips kola muhabbeti yapanlar mı dersin her türden var. Benim sorum kaç lira eder. Senin verdiğin cevap 1.5 lira vereyim, 3 lira veriyim git cips al kola al. Yok yani istediğim fiyat astronomik bir fiyatta değil 20-30 ederse CS:GO envanteri dizeceğim. Etmiyorsa söyle arkadaşıma hediye edeyim. Moderatör arkadaşlardan ricam konuyu kilitlemesi. Toxic insanlarla muhatap olup kanser olmak istemiyorum. İyi sosyaller arkadaşlar.

Kendilerini komik falan sanıyorlar ne yaparsın işte...

AliÖzkan 7734

Centipat
Makaleler
1
Konuda belirtmeme rağmen bu oyunlar ücretsiz verildi diyen mi dersin, cips kola muhabbeti yapanlar mı dersin her türden var. Benim sorum kaç lira eder. Senin verdiğin cevap 1.5 lira vereyim, 3 lira veriyim git cips al kola al. Yok yani istediğim fiyat astronomik bir fiyatta değil 20-30 ederse CS:GO envanteri dizeceğim. Etmiyorsa söyle arkadaşıma hediye edeyim. Moderatör arkadaşlardan ricam konuyu kilitlemesi. Toxic insanlarla muhatap olup kanser olmak istemiyorum. İyi sosyaller arkadaşlar.

Çekiliş de yapabilirsiniz. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yukarı