Epic Games Epic Games hesabım ne kadar eder?

Kullanıcı1355

Hectopat
Bazı oyunları daha uygun fiyata denk geldiği için Steam yerine Epic Games'den almıştım. Epic Games hesabımı satıp o parayla aynı oyunları indirim olunca Steam'den almayı düşünüyorum. "Epic çöp sadece Steam'den oyun alırım" diyenlerden değilim ama oyunların Steam hesabımda olmasını istiyorum.
Hesabı indirimler başladığı zaman beklediğim fiyatlar olursa satmayı düşünüyorum. Şu an satsam aynı oyunları tekrar alamam. Konuyu satmak istediğim zaman güncelleyeceğim. Şimdilik sadece fikir almak istiyorum.
Oyunlar; RDR2, GTA 5, FIFA 23, Watch Dogs 2, NBA 2K21, Cities: Skylines, Sid Meier's Civilization VI, Among Us, The Long Dark, Kerbal Space Program, Ark: Survival Evolved + 2020'den bu yana ücretsiz verilen bazı oyunlar.

Son düzenleme:
Bazı oyunları daha uygun fiyata denk geldiği için Steam yerine Epic Games'den almıştım. Epic Games hesabımı satıp o parayla aynı oyunları indirim olunca Steam'den almayı düşünüyorum. "Epic çöp sadece Steam'den oyun alırım" diyenlerden değilim ama oyunların Steam hesabımda olmasını istiyorum.
Hesabı indirimler başladığı zaman beklediğim fiyatlar olursa satmayı düşünüyorum. Şu an satsam aynı oyunları tekrar alamam. Konuyu satmak istediğim zaman güncelleyeceğim. Şimdilik sadece fikir almak istiyorum.
Oyunlar; RDR2, GTA 5, FIFA 23, Watch Dogs 2, NBA 2K21, Cities: Skylines, Sid Meier's Civilization VI, Among Us, The Long Dark, kerbal space program, Ark: Survival Evolved + 2020'den bu yana ücretsiz verilen bazı oyunlar.
Bu gibi hesaplardan çok olduğu için RDR2, Watch Dogs 2 ve Fifa 23 hatrına 400TL gibi bir fiyat eder.

Hesabın 500ü geçmez hocam. Epic Games belki zamanla değerlenir ama şuan para etmez bu tür hesaplar. Steam tercih ediliyor.

Oyunlar; RDR2, GTA 5, FIFA 23, Watch Dogs 2, NBA 2K21, Cities: Skylines, Sid Meier's Civilization VI, Among Us, The Long Dark, Kerbal Space Program, Ark: Survival Evolved + 2020'den bu yana ücretsiz verilen bazı oyunlar.
500 den yukarısına satman mümkün değil

Maalesef 500 verileceğini bile düşünmüyorum. RDR2 90TL, Fifa23 190Tl gibi miktarlara düştü. Kalanlar da bedava verildi.
Öyle bakmayı doğru bulmuyorum. Sonuçta olay oyunlara sahip olmak. Şu an almak istesek 500 TL'ye adam akıllı bir RDR2 falan alınıyor sadece.

Düşünceleriniz için teşekkür ederim. Herkes 500 TL demiş ama o fiyata satmam da benim açımdan mantıklı olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı