Epic Games hesabımın şifresi değişmiş ve Steam hesap kimliği değişmiş

Sanırım hesabım format atmadan hemen önce çalındı çünkü antivirüslerde hiç bir şey çıkmadı ama epic games hesabımın şifresi öğlen 2 de değişmiş ben sabah 6 da format atmıştım.

sen yine de tetikte dur, sık sık kontrol et, e-postayı değiştirdikten sonra şifreyi neden değiştirmediklerini anlamadım, ve sana bildirim gelmemesi biraz ilginç.

Telefon numaran kaldırılmış ama, nasıl Guard hâlâ aktif oluyor?

Steam hesabına başka bir cihazdan baksana, e-postan falan duruyor mu, sahte çalıntı mesajı olabilir.

Telefon numaran kaldırılmış ama, nasıl Guard hâlâ aktif oluyor?

Steam hesabına başka bir cihazdan baksana, e-postan falan duruyor mu, sahte çalıntı mesajı olabilir.
Başka cihazdan giremiyorum guard kodu yeni e postaya gidiyor.

Arkadaşlar sabah 7 de amazondan sipariş maili gelmiş cidden çok korkmaya başladım :( Ama amazonda siparişlerde hiç bir şey gözükmüyor.

Son düzenleme:
Başka cihazdan giremiyorum guard kodu yeni e postaya gidiyor.

Arkadaşlar sabah 7 de amazondan sipariş maili gelmiş cidden çok korkmaya başladım :( Ama amazonda siparişlerde hiç bir şey gözükmüyor.
Guard kodu e-postaya değil mobildeki Steam uygulamasına gelir, zaten Guard böyle aktif ediliyor.

O zaman bilemiyorum, şimdi onu telefon olarak değiştirmek içinde yine yeni e-postaya doğrulama kodu gönderecektir.

O zaman bilemiyorum, şimdi onu telefon olarak değiştirmek içinde yine yeni e-postaya doğrulama kodu gönderecektir.
Evet öyle.

Arkadaşlar 6-7 dakika önce böyle bir uyarı aldım.
1659483623199.png

Şifreyi tekrar değiştirdim ama hala duruyor normalde bir hata oldu falan derim ama bu olayların üzerine gelince biraz garip oldu ne yapmalıyım?

Bilgisayarıma yeni format attım kurulu olanlar:
-Opera
-Gta V
-Discord
-Steam
-AVG, Kaspersky Anti Virüs
Başka hiç bir şey kurmadım.

Son düzenleme:
Tamam, format attıysan virüs büyük ihtimalle gitmiştir, e-posta adresini ve şifreni değiştir + telefon numarası ekle, böylece e-postan güvende olur daha bir şey yapamazlar. Steamden haber var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı