Epic Games Hesap Satışı Yapılabilir mi?

Blap

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Bir tane Epic Games hesabım ve bazı maddi durumlardan ötürü satmak istiyorum.
- Hesapta hepinizinde anlayacağı üzere bedava verilen oyunlar var sadece ve hiçbir şekilde para yatırmadım.
- Bu olabilir mi yani satışı yasal mıdır?
- Eğer satabilirsem nasıl satarım?
- Hesapta indirimsiz olarak 1007 TL değerinde oyun var. İndirimli ise 343,50 TL değerinde oyun var.
- Satabilirsem kaç TL olur?

Bu soruları cevaplarsanız sevinirim.

Yasal değil ama el altından, bazı siteler aracılığıyla satabilirsin. Ama tümü bedava oyunlar ise o hesaba 50 TL den fazla veren olmaz.

Hesap satışı yasak diye biliyorum. Yasal olsa bile ücretsiz oyunlara herhangi bir ücret ödeyip almak pek mantıklı değil gibi.

Yine de satacak olsanız 100 TL gibi bir rakam yazabilirsiniz.

Hesap satışı yasak diye biliyorum. Yasal olsa bile ücretsiz oyunlara herhangi bir ücret ödeyip almak pek mantıklı değil gibi.

Yine de satacak olsanız 100 TL gibi bir rakam yazabilirsiniz.
Hayır.

Siteler aracılığı ile. (Örn: ByNoGame, Technopat Sosyal 2. El vb.)

Alıcı çıkar ise 1000 TL bile olabilir, ben max. 50 verirdim.
Ücretsizden kastım şu. Mesela Star Wars Battlefront 2 gibi indirimle bedava olup sonrasında tekrar ücretli olan oyunlar.
Yasal değil ama el altından, bazı siteler aracılığıyla satabilirsin. Ama tümü bedava oyunlar ise o hesaba 50 TL den fazla veren olmaz.
Ücretsizden kastım şu. Mesela Star Wars Battlefront 2 gibi indirimle bedava olup sonrasında tekrar ücretli olan oyunlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı