Epic Games Hesap Satışında Dolandırıcılık

CigolataliBazda

Picopat
Merhabalar, direkt olarak konuya girmek istiyorum. İtemSatiş adlı sitede gezerken karşıma bu ilan çıktı.

İçerisinde ki oyunların neredeyse hepsi ücretsiz dağıtıldı ve arkadaşın talep ettiği ücret ise tamı tamına 2350 TL.

Şimdi bu insanları keriz yerine koymak değil de nedir? Hesabın ederi etse etse 20 TL anca eder o da oyunların ücretsiz verildiği zamanda alamayan kullanıcılar için.

Yazık cidden, ben utanıyorum...

Merhabalar, direkt olarak konuya girmek istiyorum. İtemSatiş adlı sitede gezerken karşıma bu ilan çıktı.

İçerisinde ki oyunların neredeyse hepsi ücretsiz dağıtıldı ve arkadaşın talep ettiği ücret ise tamı tamına 2350 TL.

Şimdi bu insanları keriz yerine koymak değil de nedir? Hesabın ederi etse etse 20 TL anca eder o da oyunların ücretsiz verildiği zamanda alamayan kullanıcılar için.

Haklısınız hocam diyecek söz yok, bence devlet bu fırsatçılara göz yummamalı. Bu arada kullanıcı adlarımız çok benziyor.

Adam istediği paraya satar kimse de karışamaz. Almak zorunda değilsiniz.
Çoğu kişinin ağzından bu lafı duyar olduk fakat bu kişi ikinci el bir şey alacağı zaman "Ne kadar pahalılanmış" lafını ettiğini de bolca duyuyoruz. İşte tam olarak bu yüzden oluyor bu durum.

Max 13 yaşında olduğuna yemin edebilirim fakat kanıtlayamam.

Geri
Yukarı