Epic Games iade problemi

Kiba55

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben Epic Games'ten Dying Light franchise bundle satın aldım. İade edilebilir diyor fakat oyunu iade edemiyorum, iade et seçeneği çıkmıyor. Paketi alalı 3 gün oldu, yardımcı olursanız teşekkür ederim. Oyunu da oynamadım, işlemler kısmında öyle gösteriyor.

Dosya Ekleri

• 17058666231451068130344149030308.jpg
    17058666231451068130344149030308.jpg
    138,3 KB · Görüntüleme: 28
Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu oynamadım bile işlemler kısmında öyle gösteriyor.

Hocam iade edilebilir yazıyor oyunu oynamadım ve saatle ilgilide bir şey demiyordu.

Hocam bundle da önceden aldığınız ürün var mıydı?

Eğer varsa ve o oyunu önceden oynadıysanız, bence paketten oynamış gibi sayıp iadeyi kabul etmiyor. Overcooked DLC paketi aldığım da ana oyunu önceden oynadım diye iade seçeneği çıkmıyordu.

Eğer varsa ve o oyunu önceden oynadıysanız, bence paketten oynamış gibi sayıp iadeyi kabul etmiyor. Overcooked DLC paketi aldığım da ana oyunu önceden oynadım diye iade seçeneği çıkmıyordu.

Hocam bakın sadece oyunun paketini satın aldım oyunu indirmedim bile.

Destekle iletişime geçin.

Hocam şimdi paketin altında iade edilebilir yazıyor fakat iade edemiyorum ben onu anlamadım destekte bana link gönderdiler işlemler kısmından oradan yapıyorsun fakat kutu çıkmıyor işaretleyip gönderemiyorum yani iade edilebilir diyor fakat olmuyor kısaca.

Tamamdır hocam, ben de diyorum ki önceden mesela Dying Light 1'i satın aldınız oynadınız ve şimdi paketi aldığınızda içerisinde önceden satın alıp, önceden oynadığınız oyun varsa iade çıkmayabilir. Yani bende bu senaryo oldu.

Ben 15 TL'lik oyunda yaşadığım için önemsemedim ama siz de belirtince genel bir sorun mu diye yazdım.

Tamam hocam, ben de diyorum ki önceden mesela Dying Light 1'i satın aldınız oynadınız ve şimdi paketi aldığınızda içerisinde önceden satın alıp, önceden oynadığınız oyun varsa iade çıkmayabilir. Yani bende bu senaryo oldu.

Ben 15 TL'lik oyunda yaşadığım için önemsemedim ama siz de belirtince genel bir sorun mu diye yazdım.

Hocam şimdi Dying Light enchanted Edition var pakette var mı bilmem ama stay humanı oynamadım bir tane daha enchanted Edition vardı paketin içinde o yüzden olabilir o oyunu bedavaya almıştım.

Hocam şimdi Dying Light enchanted Edition var pakette var mı bilmem ama stay humanı oynamadım bir tane daha enchanted Edition vardı paketin içinde o yüzden olabilir o oyunu bedavaya almıştım.

Maalesef olabilir. Desteğe yazıp durumu belirtin sistemsel bir hata. Hem olan ürün için fiyat indirimi yapmıyorlar hem ürün var diye iade seçeneğini devre dışı bırakıyorlar.

Geri
Yukarı