Epic Games Oyun nasıl iade edilir?

Ceyhun_

Hectopat
Yer
Tekirdağ
Epic Games platformundan avatar: Frontiers of pandora oyununu satın aldım dün. İade etmek istiyorum ama iade etme ekranında oyunu seçemiyorum. Nasıl iade edebilirim?

Dosya Ekleri

• IMG_0063.jpeg
    IMG_0063.jpeg
    68,7 KB · Görüntüleme: 42
'İade edilebilir' olarak işaretlenen oyunlar iletişim kısmından iade talebi oluşturulabilir.

Oyunun mağaza sayfasında iade edilebilir yazıyor. Ama iade etme ekranında oyunu seçemiyorum. Ubisoft ile bağlantı olduğu için mi acaba? Öyle ise Ubisoft ile bağlantısını nasıl kaldırırım?

Oyunun mağaza sayfasında iade edilebilir yazıyor. Ama iade etme ekranında oyunu seçemiyorum. Ubisoft ile bağlantı olduğu için mi acaba? Öyle ise Ubisoft ile bağlantısını nasıl kaldırırım?
Dediğim gibi destek kısmından iade talebi oluşturacaksınız.

"İade edilebilir olarak işaretlenen satın alımlar için ya da iade süreci ile ilgili soruların varsa Epic Games Store'dan ya da Başlatıcıdaki yardım sayfasından "Bize Ulaş" kısmına tıklayarak bir iade talebi gönderebilirsin."

Dediğim gibi destek kısmından iade talebi oluşturacaksınız.

"İade edilebilir olarak işaretlenen satın alımlar için ya da iade süreci ile ilgili soruların varsa Epic Games Store'dan ya da başlatıcıdaki yardım sayfasından "bize ulaş" kısmına tıklayarak bir iade talebi gönderebilirsin."

3 kere denedim böyle hata veriyor.

Dosya Ekleri

• IMG_0073.png
    IMG_0073.png
    84,1 KB · Görüntüleme: 22
  • Modemi yeniden başlatıp deneyin.
  • Farklı cihazdan deneyin.
  • Gizli sekmeden giriş yapıp deneyin.
Düzelmezse de birkaç saat bekleyip tekrar denersiniz.

Teşekkür ederim talep gönderdim. İnşallah iade ederler.

• Modemi yeniden başlatıp deneyin.
  • Farklı cihazdan deneyin.
  • Gizli sekmeden giriş yapıp deneyin.
Düzelmezse de birkaç saat bekleyip tekrar denersiniz.

Destek ekibi dönüş yapmış. Oyun iade edildi. Teşekkür ederim yardımlarınız için. Konu kapanabilir

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı