Epic Games iade şartları karşılanmasına rağmen iade olmuyor

körbiginar

Kilopat
Makaleler
14
Yer
Dreamland
Daha fazla  
Merhaba. Sorum başlıkta. Epic Games'ten Mafia 2 aldım. Hoşuma gitti ama şimdi çok yoğun olduğumdan iade etmek istiyorum. İade etmek için yapmam gereken işlemleri uyguladım. Ama iade et yazması gereken yerde hiçbir şey yazmıyor. İade şartları 2 saatten aşağıda oynama ve 14 günden az oyun süresi olarak geçiyor. Ben 1 saat oynamışım ve daha dün satın aldım oyunu. Acaba neden iade edemiyorum?

epic.png

Madem hoşuna gitti kalıversin zamanın olduğu bir vakitte oynamış olursun hem bayağı iyi oyundur ama illa iade edeceğim diyorsan sana kalmış tabii Epic Games iade destek falan bu konularda çok zayıf gerçekten.

Kalmasında bir sorun yok sanırım ama iade edememek şaşırttı.

Merhaba. Sorum başlıkta. Epic Games'ten Mafia 2 aldım. Hoşuma gitti ama şimdi çok yoğun olduğumdan iade etmek istiyorum. İade etmek için yapmam gereken işlemleri uyguladım. Ama iade et yazması gereken yerde hiçbir şey yazmıyor. İade şartları 2 saatten aşağıda oynama ve 14 günden az oyun süresi olarak geçiyor. Ben 1 saat oynamışım ve daha dün satın aldım oyunu. Acaba neden iade edemiyorum?

Eki Görüntüle 1006051
Şu adresten durumunu anlatan bir ticket at. Yollamadan önce dilini Türkçe seçmeyi unutma. Epic Games Technical Support & Customer Service | Epic Games

Geri
Yukarı