Epic Games İade seçeneği yok

Donkobus

Hectopat
Daha fazla  
Mafia 2 Definitive Edition alıp 35 dakika oynadıktan sonra iade etmeye karar verdim, ama iade seçeneğini göremedim. Bana yardımcı olabilir misiniz?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    22,1 KB · Görüntüleme: 118
Hocam bende bize ulaşın kısmından mesaj attım aynı oyun için fakat 24 saat olmasına rağmen geri dönüş yok siz iade edebildiniz mi?
Evet ben hafta içi canlı sohbete bağlanarak iptal ettim, ama onun dışında 2 mail atmıştım onlara da hafta içi cevap gelmişti.

Evet ben hafta içi canlı sohbete bağlanarak iptal ettim, ama onun dışında 2 mail atmıştım onlara da hafta içi cevap gelmişti.

Hocam ben canlı sohbete bağlanamıyorum tam hatırlamıyorum ama şu an bağlanamaz gibi bir şey diyordu tıklamak istediğimde ve size ne kadar süre içerisinde geri dönüş yaptilar acaba.

Hocam ben canlı sohbete bağlanamıyorum tam hatırlamıyorum ama şu an bağlanamaz gibi bir şey diyordu tıklamak istediğimde ve size ne kadar süre içerisinde geri dönüş yaptilar acaba.
Canlı sohbete akşam civarlarında bağlanmıştım ve 2 3 dakika sonra yetkili bağlandı. Toplam 5 dakika da sorun halloldu.

Geri
Yukarı