Epic Games iadesi hesaba geçmedi

azizgunay89

Hectopat
Daha fazla  
02.06.2021 tarihinde satın aldığım Biomutant oyununu aynı gün içerisinde iade ettim. İade gerçekleşti diye Epic'den mail gelmesine rağmen param hala hesabıma düşmedi. 12 gün oldu. Ne gibi bir yol izleyebilirim sizce arkadaşlar bu konuda?

02.06.2021 tarihinde satın aldığım biomutant oyununu aynı gün içerisinde iade ettim. İade gerçekleşti diye Epic'den mail gelmesine rağmen param hala hesabıma düşmedi. 12 gün oldu. Ne gibi bir yol izleyebilirim sizce arkadaşlar bu konuda?

Bu konuda yapabileceğin fazla bir şey yok Epic desteğe başvurabilirsin.

02.06.2021 tarihinde satın aldığım biomutant oyununu aynı gün içerisinde iade ettim. İade gerçekleşti diye Epic'den mail gelmesine rağmen param hala hesabıma düşmedi. 12 gün oldu. Ne gibi bir yol izleyebilirim sizce arkadaşlar bu konuda?

Epic'den mail geldiyse aldığınız kart ile ilgilidir.

Hocam zamanında (ilk çıktığı zaman) Beyond two Souls isimli oyunu 50TL gibi bir fiyata almıştım. Hesabımdan para kesilmişti ama oyun kütüphaneme eklenmedi. İlk bunu support sistemine belirttiğim halde beni yalancı durumuna düşürdüler. Daha sonra hatalarını kabul edip paramın, hesabıma iade olacağını söylediler. 1 ay geçti, iade olmamıştı. Bunu belirttim. Hata olduğunu, 2 hafta içinde hesabıma yatacagı söylendi. Aradan zaman geçti. Yine para gelmedi. Tekrar yazdığımda ise paramın hesabıma geçtiği söylendi. Halbuki ortada para felan yoktu. O günden beri Epic Games üzerinden ne alış-veriş yapıyorum ne de giriyorum.

Hocam zamanında (ilk çıktığı zaman) beyond Two Souls isimli oyunu 50TL gibi bir fiyata almıştım. Hesabımdan para kesilmişti ama oyun kütüphaneme eklenmedi. İlk bunu Support sistemine belirttiğim halde beni yalancı durumuna düşürdüler. Daha sonra hatalarını kabul edip paramın, hesabıma iade olacağını söylediler. 1 ay geçti, iade olmamıştı. Bunu belirttim. Hata olduğunu, 2 hafta içinde hesabıma yatacagı söylendi. Aradan zaman geçti. Yine para gelmedi. Tekrar yazdığımda ise paramın hesabıma geçtiği söylendi. Halbuki ortada para falan yoktu. O günden beri Epic Games üzerinden ne alış-veriş yapıyorum ne de giriyorum.

Ee şimdi bizim 239 TL yandı galiba he lanet olsun böyle işe ya akşam ilk iş Epic hesabımı dondururum bu saatten sonra yüz yıl boyunca her gün bedava oyun deseler bile girmem daha.

Ee şimdi bizim 239 TL yandı galiba he lanet olsun böyle işe ya akşam ilk iş Epic hesabımı dondururum bu saatten sonra yüz yıl boyunca her gün bedava oyun deseler bile girmem daha.
Hocam yandı demiyorum ama işte güvenmiyorum sadece. Üstünde durun, mail atın.

Geri
Yukarı