Epic Games ile indirilen maneater oyunu menüde çöküyor

darkpanther

Kilopat
Daha fazla  
Maneater oyununu Epic Games üzerinden başlatıyorum ve oyun açılıyor ancak oyna, kayıt seç ekranından ileriye gidemiyorum çünkü kayıt bölmesi seçince oyun anında çöküyor. Kayıt dosyasını oluşturamadığı için çöktüğünü düşündüğümden hem Epic hem de oyunu yönetici izinleri ile başlattım ve gerekli Visual Studio yazılımlarını kurdum ancak yine aynı yerde takıldım. Çözüm için. Pml dosyasını atıyorum. Maneater(.exe).rar

Maneaterda birçok kişi böyle bir problem yaşıyor. Grafik ayarlarını en düşüğe çekip girmeyi dener misiniz?
Denedim ama aynı hata devam ediyor. Bu hata raporundan anlayan birini tanıyor musun acaba?

Hata raporundaki eksik DLL dosyalarını yükledim ancak değişen bir şey olmadı.

Oyunu laptopa kopyaladım ve çalıştı, kısa süre oynadım ve kapattım. Daha sonra masaüstünden kaldırıp doğrulama yöntemi ile tekrar kurdum. Laptopta oynadığım save ile masaüstünde de sorunsuz bir şekilde çalıştı. Ancak meraktan yeni bir kayıt açmak istedim ve sorunun hala devam ettiğini gördüm.

Bu arada laptopa yüklediğimde 100MB kadar bir dosya indirip oynamıştım, masaüstüne aynı dosyaları kopyalamama rağmen 300MB kadar bir indirme daha yaptı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı