Epic Games indirim kuponu ile birlikte alınacak oyun tavsiyesi

NC812

Hectopat
İlk oyunu 150 TL'lik RDR 2 olarak belirledim. Kupondan yararlanabilmek için minimum 60TL'lik bir oyun daha eklemem gerekiyor. Ne/neler olmalı sizce?

-Sistem gereksinimleri önemli değil.

Zevkine göre seç aşağıdakilerden, her türden oyun var. Önceden oynadığın oyunları veya oyun zevklerini söylersen daha spesifik öneriler yapabilirim.

Zevkine göre seç aşağıdakilerden, her türden oyun var. Önceden oynadığın oyunları veya oyun zevklerini söylersen daha spesifik öneriler yapabilirim.

Game Pass'im var. Game Pass'te olmayan, kaynak yönetimi ve 2D bulmaca oyunlarına ilgim var. Bu türlerde oynadıklarım: Inside, Limbo, ASTRONEER, The Long Dark, Oxygen Not Included.

Son düzenleme:
Game Pass'im var. Game Pass oyunları dışındaki hikayesi çok uzun olmayan oyunların çoğunu oynarım. Bir de Inside, limbo ve belki Oxygen Not Included (oynadım) gibi bulmaca tarzı 2D oyunlara ilgim var. Liste için çok sağ ol.
Öyleyse geriye aşağıdaki oyunlar kalıyor.
Bunların haricinde Batman Arkham serisinden herhangi bir Batman oyununu, Metro serisinin ilk iki oyunundan birini ve Mafia serisinin 2. oyununu alabilirsin. Aralarında hikaye bağı var diye listeye pek koymak istemedim bu oyunları.

Yeni konular

Geri
Yukarı